Tikriausiai, bet kas pirmą kartą sutikęs Algirdą patvirtintų, kad nuo jo sklinda “Cosmopolitan” žurnalo vyro aura.

Bet ji šiek tiek apgaulinga...

Na gerai, gal nėra jau toOokia apgaulinga, nes pirmiausia, kas jus sužavės tai gera energija, sodrus macho balsas su vilnietišku, neperspaustu dialektu bei plati šypsena laughing

Atvirai kalbant, Algirdas Rats’uose ilgą laiką buvo tik vardas, kurį minėdavo Andrius (Sejonas), kaip vieną šūstriausių pardavėjų. Andriaus žodžiai buvo 110,111% tiesa.

Šarminga Algirdo komunikacija, profesionalumas, užsispyrimas bei Rats’iškas požiūris į klientą, įtikino mus eiti vienu bendru keliu bei kartu augti. Taip atsirado Algirduxas pas mus namuose!

Gerai, jau išsiaiškinome, kad Algirdas yra superinis pardavėjas ir puikiai su visais vaibina. Bet, kaip ir minėjome pradžioje, pirma, tai gali atrodyti labai apgaulinga. Juolab, kad šiaip mes net nežinom kiek Algirdui metų, nes jis turi tiek daug istorijų iš savo patirties, kad atrodo, jog visgi chebroje turime vampyrą.

Ir apgaulė slypi labiau tame, kad jis atrodo, kaip iš serialo “Seksas ir miestas”, tačiau uždarius ofiso duris, jis tikriausiai yra dvasiškiausias ir į save atsisukęs Rats’as. Nuo meditacijų, santykių psichologijos, dvasingumo mokytojų, raganysčių, palo santos iki vyriškumo stovyklų ir daAar daugiau.

Žodžiu - unikalus žmogus, todėl small talk’ai su juo niekada nebus sh*t talk’ai.

Uždavus Algirdui kelis klausimus apie jį patį, susidarė įspūdis, kad jis tą dieną buvo po čiakrų išsivalymo ceremonijos, nes atsakymai tokie kuklūs, kad tikriausiai paklausus jo dabar, jis į juos atsakytų visiškai kitaip...

Bet vienas perliukas apie pasiekimus jūsų teismui: “Visi pasiekimai jau yra praeitis, tad nebėra jau jų. Studijavau ekonomiką, baisiai nuobodus mokslas žinokit. Lankiau paskaitas vidutiniškai, beveik nesimokiau.