Ji - Kamilė.

Nemaišom !!!

Taip, taip - K a M i L ė

Tiesiog pasikartokite, kad nebūtumėte vėpla sumaišęs vardus

Nes tik Rats’ų Kamilė - nepakartojama atsakomybės bomba!

Tiesus šviesus prOtas, kritinis mąstymas, atkaklumas → visi keliai į sėkmę aplink pasaulį.

Sėskite į Kamilės traukinį.

Kelionė prasideda.

Jumis bus pasirūpinta.

…Ir čia kalba eina ne tik apie puikiai suvaldytą traukinį ir visus puikiai su’manage’intus procesus, bet ir apie fantastišką kompaniją. Net ir griežto veido (typo rimta rimta rimta…) traukinio valdytoja Kamilė turi tą švelnią, geraširdiškąją pusę, kuri padės, patars, paguos ir pasidžiaugs kartu. (Smagiausia, kad ir indus suplauna, jei patys nesugebate.)

Taigi, kelionėje aplink pasaulį su Kamile tvarka bus, bet ir geras TūSaS Bus! (Nebijokite, kitą rytą ji tikrai nepramiegos…)

P.S. Būtų gėda nepasidalinti šia Kamilės citata apie pačią save: “Na ir šiaip didžiuojuosi ir džiaugiuosi savo sugebėjimu būt universalia, nesu kažkur tik vienoj srity kieta, o kitoj netikša, iš esmės ko imuosi, tas ir pavyksta, nes visur moku susitelkt ir atiduot nemažą dalį savęs, kad pavyktų.” ❤

Pozicija: SEO specialisto asistentė

Papildoma specializacija: komunikacija Švedų kalba

Pomėgiai: Nr. 1: knygų skaitymas! Nr. 2: užsiėmimai su šuniuku (pudeliuku) ? O tada jau gera ir išvykti į gamtą, prie jūros ar kur toliau nuo miesto šurmulio.

Gabumai, pasiekimai: Vadyba ir verslo administravimas, Inovacijų ir projektų valdymas / Bakalauras VU baigtas su diplomu Cum Laude; skaitmeninės rinkodaros kursai Code Academy ir visų pasididžiavimų pasididžiavimas išmokta švedų kalba per 5 mėnesius (Fast&Furious)

Kamilė iš rats'ų
Jaunesnioji SEO specialistė
Kamilė iš rats'ų