Ieškote naujų, unikalių būdų reklamuoti savo svetainę? Interneto svetainių populiarinimas internete yra sudėtingas procesas. Dauguma strategijų neduos jokio gero rezultato per vieną naktį, tačiau pritraukti lankytojų į svetainę atsirinkus jūsų sričiai tinkamiausius reklamos būdus tikrai įmanoma!

Reikalinga SEO reklama? Štai ką mes darysime…

Padėdami pasiekti ilgalaikių rezultatų, t. y. raktažodžių iškėlimo „Google“ paieškoje, kurie laikysis ne dieną, savaitę ar metus, mes pritrauksime organinių lankytojų srautą.

1. Pasirūpinsime turinio parengimu

Turinys yra viena svarbiausių jūsų svetainės dalių. Nors dažnai girdime, kad tai yra „TIK“ SEO tekstai, mes esame įsitikinę, kad jie turi turėti ne tik „įnarpliotus“ raktažodžius, bet būti kokybiški, lengvai skaitomi ir aktualūs svetainės lankytojui. Vidutinio turinio nepakanka. Straipsniai turi išsiskirti kaip geriausi nišoje ir būti verti užimti aukštą reitingą „Google“. Tuo mes ir pasirūpiname, sudarydami kiekvieno puslapio turinio rekomendacijas!

2. Gausime geriausią grįžtamąjį ryšį

Kartu su turiniu, svetainėje taip pat reikia ir kokybės. Siekiant gerų rezultatų, atgalinės nuorodos
(angl. backlinks) gaunamos iš populiarių svetainių – vienas geriausių kozirių. Analizuodami jūsų konkurentus mes surinksime tik kokybiškas ir patikimas nuorodas, kurios padidins jūsų svetainės autoritetą.

3. Atliksime raktinių žodžių tyrimą ir susitelksime į „longtail“ raktažodžius

Prieš kuriant svetainės turinį, atliksime raktažodžių tyrimą ir sužinosime, kokias frazes jūsų paslaugos paieškai naudoja žmonės. Tačiau, reitinguojant konkurencinius raktinius žodžius reikia daug laiko ir išteklių, todėl mes koncentruojamės ir į tuos raktažodžius, kurie neturi didelės paieškos apimties.

4. Kursime įrašus, komentarus

Nors yra manoma, kad blogo įrašai, komentarai forumuose jau yra atgyvena, tai – klaidingas požiūris. Natūralių komentarų rašymas forumuose, bloguose gali atvesti susidomėjusių jūsų preke ar paslauga lankytojų.

Žinoma, tai yra tik maža dalis SEO darbų. Visus juos galite rasti ČIA. Tačiau kitaip nei bet kuri kita reklama, įskaitant „Google Adwords“, reklamą televizijoje, žurnaluose, socialiniuose tinkluose ar tiesiog stenduose, SEO suteikia ilgalaikę naudą. SEO pagalba mes ne tik iškeliame svetainę pagal tam tikrus raktažodžius, tačiau vėliau galime analizuoti pasiektus rezultatus naudodamiesi žiniatinklio įrankiais.