Reklamuokite svetainę tinkamais būdais

Apie atgalinių nuorodų padidinimą su ketinimu padidinti svetainės vertę
Dauguma nuorodų į Jūsų svetainę bus įgytos palaipsniui, kai žmonės pamažu per paieškos sistemą ar kitais būdais atras nuorodą į Jūsų turinį, taip Google supras, kad jūsų norite, jog kiti žmonės pamatytų kiek daug sunkaus darbo įdėjote kuriant savo svetainės turinį. Tačiau efektyvus savo svetainės turinio reklamavimas gali atnešti didesnės naudos bei patraukti dėmesį tų, kurie domisi ta pačia sritimi ar tema. Tačiau atsiminkite, kad tikslingas svetainės reklamavimas bei kokybiškų nuorodų turėjimas kelia svetainės autoritetą.

Valdytojų kuriami pranešimai prieš blog'us ir atpažinimą internete
Blog'o įrašas Jūsų svetainėje leidžia lankytojams žinoti kažką naujo, o tai yra puikus būdas tiesiog skleisti žinią apie naują svetainės turinį ar teikiamas paslaugas. Kitų žiniatinklių valdytojai, kurie seka Jūsų svetainę arba RSS, taip pat gali rasti Jūsų blog'o įrašus.

Dedant pastangas į reklamavimą ne internete ar puslapyje gali atnešti naudos. Pavyzdžiui, jeigu turite įmonės svetainę, tai ant įmonės vizitinės kortelės, firminių popierių ar plakatų būtinai užrašykite svetainės URL adresą. Jūs taip pat galite siųsti periodinius naujienlaiškius klientams į pašto dežutes, taip jie sužinos apie svetainėje esantį naują turinį.

Jeigu turite vietinį verslą, pridėkite informaciją apie jį į Google Vietas (angl. Google Places), taip lengviau pasieksite klientus Google žemėlapyje (angl. Google Maps) bei paieškos sistemoje.

Žiniatinklių valdytojų pagalbos centras turi daugiau patarimų apie vietinio verslo reklamavimą.

Terminai:

RSS – tai duomenys, kurie turi pilną arba sutrauktą tekstą apibūdinantį svetainės/blog'o atnaujinimą. RSS yra RDF Site Summary sutrumpinimas. Panašų duomenų formatą naudoja ir ATOM.Geriausia praktika

Žinoti apie socialinius tinklus
Svetainių kūrimas aplink tarpusavyje sąveikaujančius vartotojus ir informacijos dalinamasis padeda susieti interesų grupes su atitinkamu turiniu.

Ko derėtų vengti?

  • stengtis reklamuoti kiekvieną naują, mažos reikšmės turinį. Geriau vienas, didelis, bet įdomus įvykis;
  • įtraukti svetainę į sistemą, kur Jūsų turinys būtų dirbtinai reklamuojamas.

Pasiekite tas svetainių bendruomenes, kurios savo turiniu yra panašios į Jūsų
Esmė ta, kad yra svetainių, kurios tema, sritimi yra panašios į Jūsų svetainę, o užmezgus ryšį su jomis galite gauti naudos. Karštos temos jūsų nišoje ar bendruomenėje gali sukelti naujų idėjų turiniui.

Ko derėtų vengti?

  • šiukšlinti nuorodomis į visas svetaines, kurios yra susijusios su Jūsų tema;
  • įsigyti nuorodų iš kitų svetainių, vien dėl „PageRank“, o ne lankytojų srauto.

Šaltinis: Google Webmaster Guidelines