Paieškos sistemų rezultatuose pateikiamos nuorodos į įvairius informacijos šaltinius. Kartais tuose šaltiniuose pateikiama informacija gali turėti teigiamos arba neigiamos įtakos verslo ar asmens reputacijai, formuoti visuomenės nuomonę.

Mes nekuriame visuomenės informavimo žinučių, bet galime „pastumdyti“ šaltinių pozicijas pagal atitinkamus raktažodžius.

 

Dažniausiai pasitaikančios sritys:

  1. Asmens reputacijai kenkianti informacija pateikiama „Google“ pagal asmens vardą ir pavardę.
  2. Juridinio asmens reputacijai kenkianti informacija pasiekiama aukštose pozicijose „Google“ pagal juridinio asmens pavadinimą.
  3. Paieškos sistemų rezultatai išsidėsto nepageidaujama tvarka. Pvz., aukštesnėje pozicijoje pagal raktažodį „UAB Market Rats kontaktai“ yra ne rats.lt svetainė, o rekvizitai.lt portalas.
  4. Pagal bendrines frazes rodomi netinkami keli nepageidaujami šaltiniai. Pvz., propagandos svetainės pagal raktažodį „Lietuva“ yra aukščiau nei oficialūs Lietuvos šaltiniai.

 

Taigi, paslaugos teikimo metu yra keliamos svetainių pozicijos. Nuo klasikinės SEO paslaugos ši skiriasi tuo, kad dirbama ne vien ties nuosava svetaine bet ir ties kitais paieškos rezultatų dalyviais.

 

Svarbu žinoti:

Geriausias būdas neigiamos tikrovės neatitinkančios informacijos pašalinimui iš interneto šaltinio – draugiškas susitarimas arba teisinės priemonės. Bet jei šie keliai yra negalimi (pvz., neįmanoma rasti portalo, kuriame patalpinta neigiama informacija, savininko) verta kalbėtis su mumis.

 

Dar svarbiau žinoti:

Konkurentų ar fizinių asmenų juodinimo paieškos sistemose, svetimų svetainių išmušimo iš „Google“ pozicijų (nėra reglamentuota, bet tai yra nusikalstama veikla ir tokias paslaugas teikiantys pizdukai turi būti nubausti už svetimo turto sugadinimą ir atlyginti visą finansinę žalą) paslaugų neteikiame ir neteiksime.

 

Beje, jei įtariate, kad Jūsų svetainės pozicijos paieškos sistemose buvo numuštos konkurentų veiksmais – kreipkitės, padėsime sumažinti ar net neutralizuoti žalą, o galbūt net sugebėsime rasti nusikaltėlius ir padėti juos nubausti (paliudysime bei pakonsultuosime teismo procese).

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite telefonu +370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausos formą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą arba susisiekite el. paštu [email protected] Neteisingas Captcha

* Privaloma užpildyti