Jei šviesūs Aistės plaukai būtų nors kiek blukesni, ją būtų galima drąsiai vadinti pilkuoju Rats kardinolu. Už ką? - paklausite. - o gi, už tai, kad jos vienu metu niekur nesimato ir visur pilna. Aistė nieko neprisidirba, niekur neišsišoka, tačiau jos nuomonę žino visi. Ir ne tą kur „komesnorimnežinom!” o tą, konkrečiąją, kuri tvarumu drąsiai gali varžytis su Linos kantrybe.

Dar Aistė labai mėgsta gyvūnus. Tik šiuo atveju žodis mėgsta reiškia jųjų (gyvūnų) nevalgymą bei mylėjimą. Būtent todėl džiaugiamės neklydę, kad Ratsrate* ir Aistė soti, ir vienu puikiu Rats'u daugiau!

Taigi, jei kada skambinsi mūsų biuro darbiniu numeriu (kontaktai) ir išgirsi lyrišką mergaitės balselį, švelniai nuspalvintą dzūkų/suvalkiečių/katalonų (taip taip, ji Ispanijoje praleidžia pasiutusiai daug laiko) akcentų mišiniu, žinok - čia Aistė. Žinok dar ir tai, kad tau pasisekė, nes ji ėmė ir praskaidrino tavo Lithurainišką dieną.

Gal dar pats to nežinai, bet praskaidrino.

*Ratsratas - nesibodinčių viens kitą vadinti žiurkėmis nuorodų rinkėjų draugija.

Pozicija: SEO specialistė.

Papildoma specializacija: pardavimai, tekstų rašymas anglų kalba

Pomėgiai: piešimas, pažintinės - poilsinės kelionės, laikas praleidžiamas su gyvūnais, ilgi pasivaikščiojimai gamtoje, rimti (dramos bei psichologiniai) filmai, kava.

Gabumai, pasiekimai: Anglų kalbos naujosiomis medijomis bakalauras, pirmosios vietos nugalėtoja UNESCO organizuojame menų konkurse (Prancūzijoje), gebėjimas ištreniruoti nepaklusniausią šunį bei mokėjimas pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Aistė iš rats'ų
SEO specialistė
Aistė iš rats'ų