JUSTAS (a.k.a PONULIS)

Ponulis, kaip ir priklauso kvepia skaniai, visada atrodo pakyliai ir gali būti išrankus maistui, švarai, bet iš esmės dzin - gali ir nebūti.

Vaizdą maždaug susidarėte?

Bet tai tik įvaizdis. Giliai širdyje Justelis geros dūšios klausimų maišas, Elitos dešinioji ranka. Tik laiko klausimas, kada ne tik Elitos, bet ir kitų Rats’ų gyvenimo būdo tvarkaraščius sulipdys į vieną skoningą tinklaraštį (kada pusryčiauji, kada kakės šmakės laikas, kaip ir kada reaguoji į įvykius bei visa kita). Paprasčiau tariant, pastabumas - stipri Justelio vieta.

Taktiškas bendravimas, kantrybės klodai ir formalumas - štai jums ir profesionalusis Ponulis. Po visu tuo slypi žavingas paprastumas, kartkartėmis tyli kančia vedanti į atvirus pokalbius su kolegomis ir nuolatinės klausimų jūros, padedančios augti, tobulėti, stiprėti ir galiausiai finale sušokti šokį pokį!

Labai laukiame kol išsilaikys specialiuosius Rats’ų egzaminus - užtvirtinti egzistencijai in da SEO world !!!

Pozicija: Jaunesnysis SEO specialistas 

Papildoma specializacija: turinio platinimas

Pomėgiai: motociklai, šokiai, geografija, gaminti ir valgyti ypač grill & bbq, vykdo geriausių burgerių paieškas (dar Meatbusters niekas neaplenkė)

Gabumai, pasiekimai: 

  • Bakalauras - Multimedija ir kompiuterinis dizainas. Vilnius Tech.
  • Įgimtas ir ištobulintas kalbos išmanymas: antra vietas skaitovų konkurse (4-oje klasėje) ir 86% lietuvių kalbos egzamine.
  • >12 metų tautinių šokių šokėjas - savotiškas patriotizmas.
Justas iš Rats'ų
SEO specialisto asistentas
Justas iš Rats'ų