Ar verslas yra sistema?

Jei atsakėte NE, nebeskaitykite ir netrukdykite nei sau, nei mums.

Jeigu verslas yra sistema, tai kodėl verslo buvimą bene didžiausioje pasaulio medijoje — internete, kartais vis dar norima apspręsti vienkartine kampanija? Argi internetas yra ta erdvė, kurioje niekas nekinta, o paieškos sistemų rezultatai yra pastovūs? Būtent dėl to, kad paieškos rezultatai yra kintantys, SEO paslauga privalo būti suvokiama kaip nuolatinis procesas, o ne vienkartinis darbas.

Vienas iš didžiausią įtaką svetainės konkurencingumui internete darančių faktorių yra laikas. Kuo anksčiau pradėsi, tuo geriau. Ypač, turint omenyje, kad laimingųjų, geriausiu atveju, bus 10 (kalbant apie pozicijas pagal raktinį žodį pirmajame paieškos rezultatų puslapyje).

Mes nesiūlome vienkartinių elektroninių parduotuvių / svetainių SEO paslaugų planų ar konkrečių raktažodžių pozicijų už 100-1000 €. Mes suprantame, kad internetas, o ypač SERP (angl. search engine results page, liet. paieškos sistemų rezultatų puslapiai) yra labai dinamiška ir skaičiavimams palanki terpė, todėl manome, kad nuolatinis ir matuojamas darbas / rezultatai yra sėkmingo internetinio marketingo, o tuo pačiu ir verslo garantas. Su įmonės elektroninės parduotuvės / svetainės optimizavimu, interneto marketingu bei reklama — reikia dirbti nuolat.

Bet kurį verslą visuomet verta orientuoti į ilgalaikius rezultatus. Tai pasiekti padeda iš anksto numatytas SEO paslaugos veiksmų planas bei aiški strategija bent pusmečiui į priekį. Toks išankstinis planavimas ypatingos reikšmės turi internetinėje rinkodaroje. Paslaugas ar prekes parduodant internetu, svetainės / el. parduotuvės optimizavimas paieškos sistemoms gali užtikrinti projekto sėkmę.

Jei Jūsų prekė / paslauga turi paklausą ir siekiate pakilti paieškos rezultatuose, nederėtų blaškytis. Efektyviai reklamuotis internete savo tikslinei auditorijai padeda svetainės / el. parduotuvės optimizacija. SEO paslaugos tai paklausą tenkinanti reklama internete, čia patys žmonės ieško reklamos! Iš paieškos rezultatų surinkta auditorija yra kur kas labiau linkusi konvertuotis nei toji, kuriai reklama yra kišama atsitiktinai (TV, radijas, lankstinukai pašto dėžutėse, šalti skambučiai ir t.t.). Mes orientuojamės į ilgalaikių rezultatų siekimą, toks darbo principas klientų įmonėms leidžia natūraliai užsitarnauti gerus interneto vartotojų vertinimus ir, žinoma, iš to uždirbti.

Jei neturite rimtų ambicijų būti tarp geriausių (nebūtinai didžiausių) — investicija į „Market Rats“ profesionalias SEO paslaugas — pernelyg ilgalaikė. SEO srityje geriausiais netampama iš karto.

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite telefonu+370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą. Neteisingas Captcha