Jei ieškai nuoširdžiausio atsakymo į bet kokį gyvenimo klausimą, Rats’uose jo geriausia ieškoti pas Lauryną. Draugiškai priims, nuoširdžiai atsakys, bet nereiškia, kad pasikuklins ir vien saldainiais apdovanos.

Jei ieškai geriausio patarimo, rekomendacijų stalo žaidimų, video žaidimų ar filmų klausimu, Rats’uose jo geriausia ieškoti irgi pas Lauryną. Tikrai turės ką patarti ir aptarti. Objektyvumas garantuotas, nes jūsų skonis čia ne tiek jau daug reiškia. Esmė - kokybė. Jo paties teigimu: „koks skirtumas apie ką tas filmas: holivudinis ar festivalinis, siaubo ar romantinė drama - jei tik spinduliuoja 2x100% kokybe.“
Kokybė, preciziškumas atsispindindi Lauryno darbuose ir visame ko jis imasi. <3

Pozicija: Jaunesnysis SEO specialistas.

Papildoma specializacija: kūrybinis rašymas.

Pomėgiai: video žaidimai, stalo žaidimai, filmai, kelionės, aktyvus laisvalaikis (važinėjimas dviračiu, bėgiojimas, hikinimas, snowboardinimas), iškylavimas, chillinimas, meditacija gamtoje. Gaminimas - kai netingi :D

Gabumai, pasiekimai: Informacijos paslaugų bakalauras, išbandyta beveik viskas ką gali pasiūlyti sporto mokykla: 4 metai plaukimas, 5 metai lengvoji atletika, šaudymas, krepšinis, orientacinis, karate..

Lauryno rekomendacijos:

Filmas, kurį varta pažiūrėti pirmadienį po darbo - „Forrest Gump“, nes kad ir koks sunkus pirmadienis būtų, gera nuotaika prieš miegą garantuota!

Stalo žaidimas, kurį verta išbandyti šį savaitgalį su draugais - iš esmės bet kurį, nes kad ir koks blogas žaidimas būtų, gera draugų kompanija jį išgelbės!

Video žaidimas, dėl kurio verta pabūti Nerd - vienareikšmiškai “Red Dead Redemption“!! Jei dar nemėginai, tai arba neturi gero kompo, arba nežinojai apie tokį... Bet dabar jau žinai, tai telieka vienas variantas :) Must play!

Laurynas iš rats&#039;ų
Jaunesnysis SEO specialistas
Laurynas iš rats'ų