Greitis. Ryžtas. Užsispyrimas.
Trys bruožai apibūdinantys darbą su Dominyku.

Smalsumas, iššūkiai, neeiliniai projektai, sunkiai randami sprendimai reikalauja nuolat išbandyti save, įrodyti sau pačiam, kad gali tai įgyvendinti, kad gali rasti išeitis įvairiausiose situacijose. Būtent Tai padeda sukti Dominyko variklį!
Tik duok kas ĮDOMU ir Dominykas pagaus TAI už kaklo, susiris, pargriaus ant žemės, užspaus ir paleis tik po trijų pabeldimų į žemę, kai jau viskas baigta, išspręsta, įveikta ir išmokta.

Iš pirmo žvilgsnio rami Dominyko asmenybė, iš tiesų, kaip slystantys mašinos ratai per sniegą - ieško, ko čia griebtis, kad galėtų lėkti toliau, ką nuveikti, sužinoti, išbandyti ir įrodyti, kad tai ką darai, darai gerai! Taip ilgainiui tampama puikiu mokytoju ir pavyzdžiu kitiems…

Pozicija: SEO specialistas
Pomėgiai: kelionės, aktyvi veikla, kovų menai, automobiliai.
Gabumai, pasiekimai: Išbandytos logistikos studijos; užbaigtos komunikacijos ir skaitmeninės rinkodaros studijos; bronzos medalis 2014 m. graikų romėnų imtynių Lietuvos čempionate; išbandyti ne tik įvairiausi kovų menai (karatė, MMA, pankrationas, graikų romėnų imtynės, grapplingas), bet ir pakrutėta šokių aikštelėje, baseine bei futbolo aikštėje.

Dominykas iš rats'ų
SEO specialistas
Dominykas iš rats'ų