Organizatorių kvadratu pakėlus kubu atsirado Ieva. Kiek prakutus naujagimė prasikrapštė savo žvitrias akutes ir nužygiavo organizuoti korporatyvinio picos (daug picos) vakarėlio su paprastaisiais kopūstinukais vaikais (veganus kebabi vulgaris). Vakarėlio būta neprasto, korporatyvinio – su iš LEGO kaladėlių dėliojamomis Exel lentelėmis, šuniukų glostymo seminarais bei vakaro vinimi - lietuvių liaudies žaidimu, BusKaipievaPasakys.
Paryčiais prabudus, kaip kad visada būna po gero korporatyvinio vakarėlio, Ieva suprato: „Nors ir skill'sai korporatyviniai, tačiau širdis taip traukia daryti gera“. O norint daryti gera, reikia gera daryti, ar bent jau treniruotis. O treniruotis geriausia ant kačių. O, kadangi, po šuniukų glostymo seminarų, nei viena katė Ievos arti neprisileido, buvo priimtas sprendimas treniruotis ant Žiurkių. O žiurkės džiugiai leidosi. O tegyvuoja žiurkės!

Papildoma specializacija: dešimtas badas

Pomėgiai: šuniukai, muzika (underground), boksas, įdomus kinas ir geri serialai, pica (daug picos), pažintinės kelionės, detektyviniai romanai, seminarų ir mokymų vedimas apie soft skills'us

Gabumai, pasiekimai: du metus sėkmingai užimtos valdančios pozicijos didžiausioje pasaulyje jaunimo organizacijoje, seminarų ir mokymų vedimas didžiausiame karjeros renginyje Lietuvoje, mokėjimas laviruoti tarp rimto darbo ir vakarėlio širdyje, Excel įvaldymas.

Ieva iš rats'ų
Direktoriaus pavaduotoja
Ieva iš rats'ų