Informacinių svetainių struktūros paruošimas yra ganėtinai nesudėtingas, dėl to kad paprastai naudojama nedidelis kiekis skirtingų sisteminių (atsikartojančios struktūros) puslapių ir jų tarpusavio sąryšiai ganėtinai nesudėtingi.
Mūsų nuomone – išdirbtos svetainių struktūros bei struktūriniai puslapiai yra vienas didžiausių mūsų konkurencinių pranašumų.
Kuo didesnės apimties jūsų svetainė ir kuo didesnė konkurencija – tuo tinkamai išplanuota ir atlikta svetainės struktūra turi didesnę investicijų grąžą. Nedidelės apimties svetainėms struktūros planuoti nerekomenduojame, nes dažniausiai atsižvelgiant į kaštus yra optimalu rankiniu būdu sutvarkyti darbinius puslapius ir trūkumus, nebent projektas bus dauginamas, ar modelis nuomojamas / pardavinėjamas.

Į pilną informacinės struktūros paruošimą įeina:

  • Klasikinis raktinių žodžių tyrimas, bei potencialių raktinių žodžių imčių projektavimas
  • Svetainės auditas (jei struktūra ruošiama naujai svetainei – auditas daromas po paleidimo)
  • Darbinių puslapių (puslapių į kuriuos siekiama nutupdyti lankytoją pagal pasirinktą raktinį žodį) numatytiems raktiniams žodžiams nustatymas ir suprojektavimas
  • Sisteminių (atsikartojančios struktūros) puslapių nustatymas ir projektavimas
  • Tikslų puslapio/puslapių nustatymas, nutūpusio lankytojo patirties projektavimas (bazinis lygmuo)
  • Turinio paskirstymo projektavimas
  • Jei įmanoma, arba pagal poreikį – turinio kūrimo proceso susisteminimas
  • Indeksuotų puslapių patikra po projekto paleidimo

Pilno svetainės struktūros paruošimo iš SEO pusės kaina skaičiuojama individualiai. Kaina priklauso nuo sisteminių puslapių skaičiaus.

________________________________________________________

Domina profesionalių SEO paslaugų pasiūlymas? Optimizavimo kainosMarket Rats - SEO agentūra Vilniuje burianti savo srities profesionalus. Susisiekite su mumis! Įvertinsime jūsų projektą, pasirūpinsime augimo strategijos sukūrimu ir įgyvendinimu!

Gaukite pasiūlymą

Susisieki telefonu +370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą arba susisiekite el. paštu [email protected] Neteisingas Captcha

* Privaloma užpildyti