Konsultacijos ir individualūs mokymai:

  • Individualų konsultacijų ir mokymų priėjimą rekomenduojame, kai turite unikalų projektą, ar norite detaliau suprasti vystymo etapus bei galimybes konkurencinėje rinkoje.
  • Individualiomis konsultacijomis esame padėję sukurti kliento valdomas ir mūsų audituojamas sistemas, verslams išsigryninti eksporto rinkas ir įėjimo į jas planus bei atkalbėję nuo labai rizikingų projektų.
  • Idealus laikas konsultuotis – prieš pradedant projektą, prieš svarbius pokyčius (sistemos atnaujinimas, migravimas į kitas rinkas), siekiant perskirstyti marketingo biudžetą ir įvertinti jo efektyvumą.
  • Minimali SEO konsultacijų ar mokymų trukmė2 valandos. Tam, kad konsultacija vyktų efektyviau, prieš tai rekomenduojame pateikti projekto medžiagą susipažinimui ir preliminarius projekto tikslus.
  • Jei konsultacija vyks ne Vilniuje, prie įprastos kainos prisideda „kelionpinigiai“.


Individualius mokymus ir konsultacijas veda specialistai:

Andrius Sejonas – SEO paslaugų įmonės „Market Rats“ įkūrėjas ir vadovas. Su interneto projektais ir rinkodara dirba nuo 2000 m. Optimizavimo paieškos sistemoms patirtis nuo 2008 metų. Portfolio – daugiau nei 200 SEO projektų, daugiau nei 30 šalių. Taip pat start’upai įvairiuose investicijų etapuose, vietinės rinkos ir tarptautiniai e-komercijos projektai, informacinės svetainės bei portalai ir kt.
Valandos kaina: 100 eurų.

Elita Luoševičiūtė – „Market Rats“ SEO specialistė, grupės vadovė. Portfolio – daugiau nei 100 SEO projektų, daugiau nei 10 šalių. 5 metų patirtis SEO srityje, iš jų daugiau nei 3 metai tarptautinių
e-projektų plėtros valdyme ir grupės vadovės pareigose.
Valandos kaina: 60 eurų.

Vytautas Nemunaitis – „Market Rats“ SEO specialistas, komercinių interneto projektų įkūrėjas, nuosavybės dalininkas. Portfolio – daugiau nei 100 SEO projektų, daugiau nei 20 šalių. Daugiau nei 5 metų patirtis internetinės rinkodaros srityje. Patirtis SEO, „Adwords“, digital kampanijų ir naujienų portalų administravime, interneto projektų kūrime.
Valandos kaina: 60 eurų.


Norėdami sužinoti detales, gauti patarimą ar išgirsti kainas, susisiekite su mumis.

Gaukite pasiūlymą

Susisieki telefonu +370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą. Neteisingas Captcha