Konsultacijos ir individualūs mokymai:

  • Individualų konsultacijų ir mokymų priėjimą rekomenduojame, kai turite unikalų projektą, ar norite detaliau suprasti vystymo etapus bei galimybes konkurencinėje rinkoje.
  • Individualiomis konsultacijomis esame padėję sukurti kliento valdomas ir mūsų audituojamas sistemas, verslams išsigryninti eksporto rinkas ir įėjimo į jas planus bei atkalbėję nuo labai rizikingų projektų.
  • Idealus laikas konsultuotis – prieš pradedant projektą, prieš svarbius pokyčius (sistemos atnaujinimas, migravimas į kitas rinkas), siekiant perskirstyti marketingo biudžetą ir įvertinti jo efektyvumą.
  • Minimali SEO konsultacijų ar mokymų trukmė2 valandos. Tam, kad konsultacija vyktų efektyviau, prieš tai rekomenduojame pateikti projekto medžiagą susipažinimui ir preliminarius projekto tikslus.
  • Jei konsultacija vyks ne Vilniuje, prie įprastos kainos prisideda „kelionpinigiai“.


Individualius mokymus ir konsultacijas veda specialistai:

Andrius Sejonas – SEO paslaugų įmonės „Market Rats“ įkūrėjas ir vadovas. Su interneto projektais ir rinkodara dirba nuo 2000 m. Optimizavimo paieškos sistemoms patirtis nuo 2008 metų. Portfolio – daugiau nei 200 SEO projektų, daugiau nei 30 šalių. Taip pat start’upai įvairiuose investicijų etapuose, vietinės rinkos ir tarptautiniai e-komercijos projektai, informacinės svetainės bei portalai ir kt.

Elita Luoševičiūtė – „Market Rats“ SEO specialistė, grupės vadovė. Portfolio – daugiau nei 100 SEO projektų, daugiau nei 10 šalių. 5 metų patirtis SEO srityje, iš jų daugiau nei 3 metai tarptautinių
e-projektų plėtros valdyme ir grupės vadovės pareigose.

Vytautas Nemunaitis – „Market Rats“ SEO specialistas, komercinių interneto projektų įkūrėjas, nuosavybės dalininkas. Portfolio – daugiau nei 100 SEO projektų, daugiau nei 20 šalių. Daugiau nei 5 metų patirtis internetinės rinkodaros srityje. Patirtis SEO, „Adwords“, digital kampanijų ir naujienų portalų administravime, interneto projektų kūrime.


Norėdami sužinoti detales, gauti patarimą ar išgirsti kainas, susisiekite su mumis.

Gaukite pasiūlymą

Susisieki telefonu +370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą arba susisiekite el. paštu [email protected] Neteisingas Captcha

* Privaloma užpildyti