Kasmetinis plaukimas baidarėmis ARBA kaip Rats‘ai neišlipa iš baidarės sausi

Jau antri metai iš eilės plaukimas baidarėmis tampa Rats‘ų vasaros tradicija. Norėdami neužsidaryti savo nedideliame pacukų narvelyje į kompaniją „Market Rats“ pakviečia prisijungti geriausius draugus ITsolution'us ir Spider'ius. Kaip ir priklauso įmonių šventėms, niekada neapsieinama be nuotykių, gerų emocijų gavimo bei daiktų praradimo.

Kaip sakoma, geriausios istorijos gimsta iš skaudžiausių patyrimų. Taip kilo ir virtimo iš baidarės legenda apie Onutę bei Andrių, po 2017 metų vasaros išvykos. Vieningas susidirbimas išvertė du pacukus į sraunios Dubysos purslus. Todėl šią vasarą abu skendoniai laikyti nepatikimais partneriais baidarėje. Tačiau visi mitai buvo paneigti jiems sausiems grįžus į krantą. Jų vietą 2018 metų plaukime užėmė Elita ir Aurimas. Ramioji Elita pralenkė pati save, o gerietis Aurutis nustebino visus savo nenustygimu vietoje, kas privedė šiuos du kolegas ilgai kapanotis giliuose vandenyse ir stačiuose apžėlusiuose krantuose. 

Mieloji Lina, žinoma, nepagailėjo kolegų, po sunkaus irimosi upe visą dieną, ir eilinį kartą, vertė visus iš kojų (tiesiogine to žodžio prasme) išdykėliškais lietuvių liaudies žaidimais:

Uci Uci cool

Karalius Abrahamas money-mouth

Kaip tikri patriotai, Rats‘ai lietuviškus žaidimus tradiciškai įtraukia jau į kiekvieną savo šventę

!!! Nesigiriame 
Laimė, visuomet baidarių plaukimas baigiasi gerai. Nuskendę daiktai, permirkę rageliai – niekis, pamirštami jau kitą rytą. Įgytos žaizdos per savaitėlę vieną kitą užgijo ir Rūtai, ir Vytautui... Liko tik nesibaigiančios nuotykių istorijos, potyrių išgyvenimai dar ir dar kartą.

 

Oi, kad laiiiimiiiingi!!! 

 

Ievos selfiukas su sausa Elita (kuri tuo metu dar buvo sausa Elita) ir Aurimu (kuris dar nebuvo sugalvojęs vidury upės išeiti iš baidarės:)))))))))

Čia va irgi va sausa Onutė :))))))))))))))) P. s. Onutė visuomet yra visiškas pozityvas, tai net įkritus į upę ji išlieka linksmuole :))))))))

Vycka su Jonu yra didžiausi Andriaus fanai, tai paprašė fotkės su juo. :))))))))))))))