Raktinių žodžių (angl. keywords) tyrimas yra vienas iš pačių pirmųjų SEO proceso etapų. Jo tikslas – paieškos tendencijų nustatymas kliento rinkai, optimalios darbų apimties bei turinio paskirstymo informacinėje svetainėje parinkimas.

Didesnės apimties projektams gali būti atliekami papildomi tyrimai, plečiant turinį ar pasinaudojant jau surinkta statistika bei darbo metu gautais duomenimis apie konkurentų strategiją.

Raktažodžių tyrimui atlikti pakanka duomenų iš kliento apie parduodamas prekes bei paslaugas. Po tyrimo galime atsisakyti dirbti motyvuodami tuo, kad rinka per maža. Tokiu atveju grąžiname pinigus.

Pradinį raktinių žodžių tyrimą nedidelės apimties svetainėms atliekame nemokamai. Mums tai kelių minučių darbas. Jei medžiagą pateiksite prieš pirmąjį susitikimą, jo metu jau galėsime aptarti duomenis.

Informacinės svetainės klasikinio raktažodžių tyrimo kaina labai priklauso nuo tyrimo gylio, puslapių skaičiaus bei naudojamų tyrimo technikų skaičiaus. Dažniausiai raktažodžių tyrimas yra užsakomas ne kaip atskira paslauga, o kaip svetainės vidaus optimizavimo dėmuo.

Gaukite pasiūlymą

Susisieki telefonu +370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą. Neteisingas Captcha