Įgyvendiname projektą „UAB Market Rats el. parduotuvės sukūrimas“

2022 m. sausio 28 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-160 projektui „UAB Market Rats el. parduotuvės sukūrimas“ skirtas 50 000,00 Eur finansavimas pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. UAB „Market Rats“ teikia profesionalias paieškos sistemų optimizavimo paslaugas, iš anksto suderinus jas su kliento poreikiais bei pritaikius efektyvias internetinio marketingo strategijas. Įmonė orientuojasi į išskirtinai unikalų turinį ir aukštą jo kokybę.

Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Įgyvendinus projektą bus užtikrintas greitesnis ir sklandesnis įmonės paslaugų pardavimo procesas klientams, sutarčių sudarymas, sąskaitų faktūrų pateikimas ir apmokėjimas. Paslaugų teikimas klientams taps lankstesnis, padės gerinti ryšius su klientais bei teikti aukštesnės kokybės paslaugas. Sukurtas įrankis sudarys sąlygas sparčiau didinti verslo procesų efektyvumą, mažinti išlaidas ir užtikrinti didesnę apyvartą.

Projektą numatoma įgyvendinti iki 2023 m. vasario 7 d.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0986 „UAB Market Rats el. parduotuvės sukūrimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.