Šventinė Peliuko istorija

Gaila, kad sūris be skylučių…

Ar tik ne apie tai pagalvojote? O iš tiesų, istorija gan paprasta, bet magiška!

Prieš septynerius metus, Ferox Rattus, vaikščiodamas apšviestomis Vilniaus gatvėmis, pastebėjo daug nedidelių parduotuvėlių. Vienos pardavinėjo šiltas kojines, kitos – gardžiai kvepiančius pyragėlius, dar kitos prekiavo bilietėliais į nematytus kraštus. Smalsaudamas Ferox Rattus sugalvojo užeiti į vieną iš jų, mat jį sudomino vitrinoje padėtas sūris su daug mažų ir didelių skylučių.

Peliukas dairėsi ieškodamas krautuvėlės savininko, kuris, pasirodo, jau ne vienerius metus su visa meile žmonėms gamino pačius skaniausius sūrius visame pasaulyje. Tik lankytojų jis kuris laikas nesulaukė…

Pastebėjęs už prekystalio stovintį savininką, Ferox Rattus nustebęs paklausė:

Kodėl čia taip tuščia?

Vis daugiau naujų krautuvėlių pardavinėja sūrius... – sumurmėjo nuliūdęs krautuvėlės savininkas Ferdinandas.

Tada staiga, Feroxui į galvą šovė mintis!

- O kas, jeigu Jūsų sūrių krautuvėlė turėtų tai, ko neturi kiti?

Tą vakarą, peliukas su Ferdinandu mažą krautuvėlę pavertė magiška vieta, kuriai neatsispyrė visi sūrio mylėtojai! Sūris iš avies pieno, sūris su pelėsiu, sūris kepiniams – skonių įvairove peliukas užpildė parduotuvės lentynas.

Po magiškų pokyčių lankytojai ėmė plūste plūsti: vieni rinkosi gurmaniškus, kiti paprastesnius sūrius.

Ferdinandas tapo kaip niekad laimingas! Jis pagalvojo, kad anksčiau jo krautuvėlė be miestelėnų buvo lyg tas sūris su skylutėmis vitrinoje, o dabar ji pilnutėlė!

 

O ar žinote kaip baigėsi Ferox Rattus istorija?

Iki šios dienos, su didele mažų peliukų komanda, jis keliauja po visą platųjį pasaulį, padėdamas ypatingoms krautuvėlėms klestėti! O iš visų apkeliautų, jis pasirinko ir Jūsų, atnešdamas didelį, riebų sūrio gabalą iš nuostabiojo Ferdinando krautuvėlės.

Stebuklas – nieko vertas, jeigu jo niekas neatranda. Kai kuriems tai TIK sūris, o Feroxui tai visas Pasaulis.

 

Tiek didelius, tiek mažus, tiek klientus, tiek mūsų draugus, partnerius ir „Facebook“ sekėjus sveikiname praėjusių švenčių proga bei dalinamės gardžiu sūrio gabalėliu!

Kiekvienoje sūrio gabalėlio skylutėje galite įžvelgti šiek tiek SEO subtilybių: nuo rinkos analizės, raktažodžių tyrimo iki turinio rekomendacijų, backlink’ų gavimo! Džiaugiamės galėdami su Jumis dalintis įžvalgomis apie mūsų SŪRĮ ir tikimės toliau sėkmingai tai daryti 2019 metais!!!

 

Krepšt...& Kriu kriu