Praktika Market Rats

Market Rats išskėstomis rankomis priima praktikantus!

Ieškome gabių praktikantų, norinčių mokytis, tobulėti, kuriems įdomu reklama, skaitmeninė rinkodara, svetainių kūrimas ir optimizavimas.

Siūlome prisijungti prie mūsų ir mokytis iš aukščiausio lygio SEO specialistų, prisiliesti prie aukščiausio lygio Lietuvos ar užsienio projektų optimizavimo paieškos sistemoms įgyvendinimo.

Darbo pobūdis: asistavimas SEO specialistui, vidinio ir išorinio SEO pagrindinių darbų atlikimas.

Mes siūlome:

  • Realias užduotis bei galimybę prisidėti prie sėkmingo rezultato;
  • Galimybę prisidėti prie naujų projektų įgyvendinimo;
  • Draugišką ir jauną profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu;
  • Mokymus tiek orientuotus į praktiką, tiek galimybę prisijungti prie vidinių įmonėje vykstančių mokymų.

Iš tavęs tikimės: vidinės motyvacijos, atsakingumo ir maksimalių pastangų pasiimti iš mūsų visa kas geriausia bei kruopštaus ir atidaus užduočių atlikimo.

Lauksime Tavo CV bei trumpo laiško kodėl nori atlikti praktiką Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Atsiliepimai apie praktiką Market Rats

Džiugiai džiugu pasidžiaugti, kad Market Rats ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir nuolatos dalinasi žiniomis su žaliais praktikantais, kurie nusprendžia bent kuriam laikui įsilieti į Rats'ų kasdienį gyvenimą ir išbandyti savo jėgas dorojant SEO uždavinius.

Optimizacijos pagrindus gal ir teikia kokia nors mokymo įstaiga, šiokių tokių teorinių žinių galima įgyti papildomose paskaitose / mokymuose, tačiau suprasti tikrąją šio darbo esmę įmanoma tik atsikandus SEOšniko duonos ir bent minimaliai išbandžius tam tikrus optimizavimo darbus.

Todėl Rats'ai didžiuodamiesi pristato porą žodžių apie praktiką Market Rats iš ryžtingųjų savo bendražygių!

 

Vytautas

Elitos praktikantas – dabar jau naujasis Rats'ų Junior'as – antrasis Vytautas ofise!

Dauguma besidominčių turinio kūrimu anksčiau ar vėliau susiduria su terminu – SEO. Internete sklando daugybė straipsnių, kuriuose svetainių optimizavimui paieškos sistemoms yra demonstruojamas išskirtinis dėmesys. Ilgai netruko (2 sąvokos aprašymai Wikipedia tinklalapyje) kol supratau, kad pilnam šio proceso pažinimui gali prireikti ir praktinių žinių. Tokiu būdu atsidūriau Market Rats komandoje ir, užbėgant visiems įvykiams už akių, tai buvo vienas geriausių pasirinkimų 2018 metais!  

Ištroškęs žinių ir patirčių jau pirmosiomis praktikos dienomis maloniai nustebau, susipažinęs su išties draugišku ir kompetentingu kolektyvu. Tiek paskirta darbo vadovė, tiek kiti komandos nariai, noriai ir išsamiai atsakinėdavo į pateiktus klausimus, iškilus sunkumams – suteikdavo pagalbą. Visos praktikos metu buvo atsižvelgiama į mano lūkesčius bei norus ir vos per 2 mėnesius, galiu teigti, kad išmokau tikrai nemažai. Market Rats supažindino mane su naujausiais bei patikimiausiais SEO įrankiais, leido prisidėti prie įvairiausių projektų vystymo. Praktikos metu paskirtos užduotys aprėpė tiek vidinės, tiek išorinės tinklalapių optimizacijos sferas: backlinkinim’as, meta descriptions / meta titles rašymas, svetainių reorganizavimas, rinkų / raktažodžių analizės, autentiško turinio kūrimas ir t. t.

Manau, kad kiekvienas, norintis sužinoti daugiau apie SEO, neturėtų pražiopsoti šanso pasisemti žinių iš Rats'ų. Tai vieta ieškantiems šaunaus kolektyvo ir vietos, kurioje galima tobulėti!

Ačiū, Market Rats, už šauniai praleistą laiką, apmokymus, patarimus ir darbus! O ką jau kalbėti apie šventes, pasisėdėjimus po darbų ir kitas linksmybes...:D

 

Normundas

Toks belenkaip įdomus Elitos praktikantas

Rats'ai yra ne tik grupė SEO specialistų, kurie kiauras dienas kovoja dėl pirmos vietos Google‘o paieškos rezultatuose, krapštosi ir uostinėja po kampus rinkdami backlink'us bei savo dantukais kramto svetainių vidų stengdamiesi jas ištobulinti, kaip sūrio gabaliuką. NE. Rats'ai ne tik tai – Market Rats yra didelė mylinti šeima. Šeima,  kuriai rūpi, kaip tau išeiginės praėjo, šeima, su kuria visada skaniai papietauji, pabendrauji, o svarbiausia, Jie yra ŠEIMA, kuri kiekvieną dieną skatina išmokti naujų dalykų SEO srityje, dalinasi patirtimi ir atsižvelgia į norus bei siekius.  

Rats'ai yra viena iš nuostabiausių mano gyvenime sutiktų kompanijų. Tiek kaip kolegos darbe, tiek kaip specialistai iš kurių galima pasisemti kritinio mąstymo bei žinių. Rats'ai mano širdyje visada liks antra šeima pas kuriuos bet kada galiu užbėgti ir pakikenti, paplepėti bei šiaip patikrinti ar mano stalas laisvas, hah! Rats'ų irštvos kvapas pasilieka visam gyvenimui!

 

Dalia

Raudonplaukė Linos praktikantė Dalytė

Praktika buvo labai šauni. Rats'ai – tai tikrai linksma ir draugiška komanda, o svarbiausia turėjau kantrią mokytoją!

Atėjusi atlikti praktiką apie SEO nežinojau NIEKO. Tačiau, po trijų mėnesių, ne tik įsisavinau SEO pagrindus, dabar neabejotinai galiu atlikti pradinę svetainės analizę, net bakalaurą parašyti su SEO susijusia tema pasiryžau (ir už tai gavau net 9-tą). :D

Tokia patirtis pravertė jau dabar ir esu tikra, kad bus naudinga ateityje taip pat. Praktikos metu susiformavo supratimas apie esminius SEO principus ir pagrindinių darbų aspektus. Be to, įgytos žinios padeda geriau suvokti ir internetinės rinkodaros principus.

 

Giedrė

Uždaroji pleputė, gerietės Aistės bei griežtosios Rūtos praktikantė

Ko gero, pasirinkau atlikti praktiką Market Rats dėl išskirtinio jų įvaizdžio ir, žinoma, pavadinimo (juokiasi), kuris jau sužadino mintį, kad mokysiuosi iš tikrų savo srities profesionalų: iššaukiančių, ryžtingų, protingų, veržlių gyvenimo siekiams ir projektams.

Neklydau! Siekis susipažinti su SEO pagrindais ir projektų įgyvendinimo principais pasiteisino. Atliekant praktiką labai patiko kolektyvas: darbo vadovai atsižvelgia į praktikanto tikslus, o visokeriopos pagalbos galima sulaukti iš visų komandos narių.

Mano praktikos darbai buvo daugiausiai susiję su SEO reikalavimus atitinkančio turinio kūrimu, nuorodų tinklo kūrimu įvairių rinkų projektams, taip pat teko prisidėti vykdant rinkos tyrimus įvairioms pasaulio šalims.

Mano kompiuterinis raštingumas iki praktikos nebuvo itin geras, o kaip pati sakau – buvau giliame ir tamsiame miške. Todėl smagu, kad čia darbo vadovės turėjo daug kantrybės apmokydamos mane, kaip efektyvinti darbą kompiuteriu, naršant internete. Taip pat, teko pastiprinti rašymo gebėjimus rengiant straipsnius įvairiausiomis temomis. Nors tai nebuvo mano mėgstamiausia veikla, bet davė didelės naudos. Dabar kurti turinį daug lengviau, sustiprėjo rašybos įgūdžiai.

Žinoma, SEO specialiste per kelis mėnesius netapau, tam reikia daug darbo ir patirties, bet išties nemažai sužinojau apie internetinius projektus, tad labai tvirtai tikiu, kad tai man pravers ateityje, nes skaitmeninis marketingas turi vis daugiau reikšmės bet kokiam verslui bei industrijai.

Kaip žmogus esu labiau stebėtoja, tačiau jaučiausi gerai jaunatviškame kolektyve, kuris įtraukdavo į visus bendrus užsiėmimus, išėjimus OUT bei šventes. Pamačiau, koks draugiškas gali būti kolektyvas ir kokią pridėtinę vertę darbe tai turi. Manau, ateityje norėčiau dirbti panašioje aplinkoje. Patirtis Market Rats man yra neįkainojama, nes dabar save matau elektroninės komercijos, komunikacijos srityje. Iki ateinant čia, tikrai nežinojau, ko noriu iš gyvenimo, o dabar galiu po truputį kurti ir tikslinti savo ateities planus.

Didelis Ačiū visam Market Rats kolektyvui ir, žinoma, darbo vadovėms!

 

Justė

Rūtos ir Aistės praktikantė (šiaip žiauriai panaši į Aistę :o )

Pirmąjį praktikos mėnesį išmokau labai daug, nes SEO man buvo visiškai naujas dalykas. Niekada nebuvau girdėjusi apie šią rinkodaros šaką ir tuo labiau, nežinojau, kad gali būti vykdoma optimizacija paieškos sistemoms. Rengdama turinį įvairiausiomis temomis praplėčiau savo akiratį. Prieš pasibaigiant praktikai nemažai užduočių atrodė panašios vienos į kitas, todėl tai tapo įgūdžių gludinimu / gilinimu, nes išbandžiau save atliekant įvairias optimizavimo užduotis.

Market Rats kolektyvas labai draugiškas. Man patiko tvyrantis komandiškumo jausmas tarp kolegų. Žinoma, perėjau adaptavimosi laikotarpį, kad priprasti naujoje aplinkoje, bet buvo tikrai labai smagu ir faina. Pats ofisas įsikūręs labai patogioje vietoje (susisiekimo atžvilgiu), o aplinka viduje labai jauki ir graži.

Manau, praktikos metu įgytos žinios man yra labai naudingos. Tik po metų, atlikus praktiką, turėjau įžangą apie SEO paskaitų metu. Nepalyginama. Praktikos metu sužinojau daug daugiau nei galėjo papasakoti dėstytojai.

 

Kaip fainai ! Krepšt...

Nori išbandyti save? Atlikti praktiką SEO srityje? Išmokti, kaip patobulinti savo svetainę savarankiškai?

Nepasikuklinki ir parašyki mums !

 

Nuotraukų kreditas: https://pixabay.com