"Ne kiekvienam smulkiam verslui aikštelėje pavyksta įsiveržti link vartų – neretai jie taip ir lieka sėdėti ant atsarginių suolelio arba po lemtingos traumos krenta iš žaidimo ilgam laikui" 

Pristatome tris kliūtis, kurios visada pakiša koją smulkaus verslo atstovams, norintiems pagaliau pelnyti taškų (ir pinigų) internetinio marketingo žaidime.

Plačiau

 "Prisiminkime laikus, kai domenai tik tik atėjo į rinką. Konkretūs ir aiškūs domenai tokie kaip, pavyzdžiui – pizza.com – buvo išpirkti, o vėliau atsiradus mūsų šiandieninei duonai – internetiniam marketingui – parduoti už milijonus dolerių. Panašu, kad su emoji paveikslėliais vyksta kažkas panašaus..."

Skaitom, iš kokio SEO duoną valgysime po dešimties metų. Patikėkite, ateity bus linksma.

Plačiau

 "Jau prieš pusę metų Google paskelbė, kad nuo šiol pirmiausiai bus indeksuojama kiekvieno tinklapio mobilioji versija, o ne įprasta. Manome, kad tai jau savaime tampa argumentu numeris 1 turėti SEO draugišką mobiliąją svetainės versiją." 

Skaitykite, ko reikia norint, kad mobilioji svetainės versija būtų draugiška SEO, patraukli vartotojui ir dar labiau pritaikyta šiems laikams. 

Plačiau

 "Metaforiškai kalbant, jei socialinius tinklus laikytume širdimi, o konkrečius duomenis ir analizes - smegenimis, tai šie du marketingui būtini “organai”, dirbdami subalansuotai, atneštų didžiausią sėkmę."

Neseniai vykusioje konferencijoje "Search Marketing Expo" geriausi SEO ir internetinės rinkodaros specialistai vieningai sutiko, jog šiandien SEO ir socialiniai tinklai kartu gali atnešti keleriopai didesnius rezultatus nei naudojami atskirai.

Plačiau