27 Birž

SEO diegimas?

Parašė Vytautas

Kartas nuo karto gauname klientų užklausimus: kiek kainuoja įdiegti SEO? Nuoširdžiai galime atsakyti SEO nėra įdiegiamas. SEO (arba lietuviškai interneto svetainių optimizavimas paieškos sistemoms) yra ilgalaikis procesas kuriuo metu dirbama su svetainės vidumi (turiniu, struktūra, vidiniu puslapių plėtimu), išore (nuorodų rinkimu iš kitų interneto svetainių) ir kitais svarbiais aspektais kaip: vietovė, socialiniai tinklai, vartotojo elgsena svetainėje ir panašiai.

Plačiau

 Mes tikrai nesakome tuojau pat naikinti iškylančių reklamų savo svetainėje, ypač jei jos Jums neša pelną. Už kelis nekaltus pop-up langus Jums niekas neduos per nagus, tačiau naudojant įkyrius pop-up'us apsidrausti verta.

Nustoti naudoti pop-up reklamas ar bent sumažinti jų žalą svetainei bei vartotojui tikrai paprasčiau nei atsisakyti šokolado. Jeigu nebenorite, jog reklamos Jūsų svetainėje verstų lankytojus griebtis už galvų, siūlome keletą išeičių.

Plačiau

 "Ne kiekvienam smulkiam verslui aikštelėje pavyksta įsiveržti link vartų – neretai jie taip ir lieka sėdėti ant atsarginių suolelio arba po lemtingos traumos krenta iš žaidimo ilgam laikui" 

Pristatome tris kliūtis, kurios visada pakiša koją smulkaus verslo atstovams, norintiems pagaliau pelnyti taškų (ir pinigų) internetinio marketingo žaidime.

Plačiau

 "Prisiminkime laikus, kai domenai tik tik atėjo į rinką. Konkretūs ir aiškūs domenai tokie kaip, pavyzdžiui – pizza.com – buvo išpirkti, o vėliau atsiradus mūsų šiandieninei duonai – internetiniam marketingui – parduoti už milijonus dolerių. Panašu, kad su emoji paveikslėliais vyksta kažkas panašaus..."

Skaitom, iš kokio SEO duoną valgysime po dešimties metų. Patikėkite, ateity bus linksma.

Plačiau