„Jau žinote, kad Google poziciją suteikia URL adresui. (...) Taigi, norint būti matomam SERP'e, reikia žinoti, kokie puslapiai Google akyse yra verti būti pirmame rezultatų puslapyje.“

Jei esate žingeidūs, atkaklūs ir nuoseklūs tuomet, ko gero, jau skaitėte „Google reitingavimo faktoriai: domeno sąsajos“ ir „Google reitingavimo faktoriai 2: puslapio lygio sąsajos“. Štai Jums ir trečioji reitingavimo faktorių dalis. 

Plačiau

 

„Galiausiai, norime pareikšti, jog didžiausia, populiariausia ir visokiausia 2016 metais tendencija tapo ne kas kita, kaip...“

Metai praėjo, tačiau nepamiršome pasidalinti globaliomis GOOGLE tendencijomis šiais metais. Jei nori sužinoti, kas buvo ieškomiausias beždžionės metais — spausk "PLAČIAU" 

Plačiau
07 Lap

Market Rats sukako šešeri!

Parašė Gabriele

Lapkričio 4-tąją Rats'ai visą dieną nenustygo vietoje. Šis penktadienis buvo ypatingas, nes žymėjo šeštųjų veiklos metų sukaktį. O vakare visų mūsų laukė daug staigmenų ir linksmybių. Apie viską išsamiai čia pat!

Plačiau

 


Paieškos sistemų optimizavimas per pastarąjį dešimtmetį išties pasikeitė. Visiems būsimiems ir esamiems SEO specialistams tikriausiai įdomu sužinoti (arba bent jau prisiminti) kokie didžiausi sukrėtimai padarė įtakos dabartinei SEO kartai.

Plačiau