SEO paslaugos

profesionalios seo paslaugosAr verslas yra sistema?

Jei atsakėte NE, nebeskaitykite ir netrukdykite nei sau, nei mums.

Jeigu verslas yra sistema, tai kodėl verslo buvimą bene didžiausioje pasaulio medijoje - paieškos sistemų rezultatuose, norima apspręsti vienkartine kampanija?  Argi internetas yra ta erdvė, kurioje niekas nesikeičia ir rezultatai yra pastovūs?

Vienas labiausiai svetainės konkurencingumą internete įtakojančių faktorių yra laikas. Kuo anksčiau pradėsi, tuo geriau. Ypač, turint omenyje, kad laimingųjų, geriausiu atveju, bus 10 (kalbant apie pozicijas pagal raktinį žodį).

Mes nesiūlome vienkartinių elektroninių parduotuvių, svetainių, optimizavimo planų ar kokių nors pozicijų už 100-1000 Eur. Mes suprantame, kad internetas, o ypač SERP (paieškos sistemų rezultatai) yra labai dinamiška ir skaičiavimams palanki terpė, todėl manome, kad nuolatinis ir išmatuojamas darbas yra sėkmingo marketingo, o tuo pačiu ir verslo garantas.

Su įmonės elektroninės parduotuvės, svetainės optimizavimu, interneto marketingu bei reklama reikia dirbti nuolat.

Market Rats profesionalios SEO paslaugos remiasi dviem "banginiais":

a) lankytojais;

b) rinkos dalies paieškos rezultatuose užėmimu.

a - Jūsų komunikacija internete ir svetainė nebus efektyvi be lankytojų - žmonių, kurie susipažįsta/susidomi Jūsų preke, paslauga ar idėjomis. Lankytojų pritraukimu besiremianti SEO strategija - tokia strategija, kai siekiama optimaliausiai panaudoti lėšas, tikslinių lankytojų pritraukimui. Rekomenduojame visiems norintiems būti matomiems internete.

b - rinkos dalies Internete užėmimo SEO strategija. Tokiu atveju nebežiūrima į tiesioginę kiekvieno išleisto lito grąžą. Yra rinka, yra rinkos lyderiai. Strategija taikoma klientams, žinantiems buvimo Google TOP 3 svarbą ir pasiruošusiems investuoti, nes kai kuriose Lietuvos rinkose SEO paslaugos kainos, palyginus su investicijų grąža, yra labai nedidelės.

Market Rats pozicija:

Dirbame tik su vienu rinkos dalyviu - rinką/as nustatome kartu.

Jei manome, kad SEO paslaugų kaina neatsipirks - atsisakome dirbti.

Mes nebijome klysti. Mes nebijome augti.

Jei neturite rimtų ambicijų būti tarp geriausių (nebūtinai didžiausių) - investicija į Market Rats profesionalias SEO paslaugas - pernelyg ilgalaikė. Geriausiais netampama iškarto.

Mylime gerus žmones, tvarkingus verslus ir tikime jų ateitimi, neteikiame konkurentų juodinimo, kenkimo, pozicijų smukdymo paslaugų.

Elektroninių parduotuvių, svetainių SEO paslaugų procesą suvokiame kaip sistemą - geriau pralaimėti mūšį, bet laimėti karą.

 

Norite atsakymų į klausimus apie svetainės optimizavimą, aptarti profesionalių SEO paslaugų kainą - susisiekite, nesugriaušime.

Trumpai apie SEO paslaugas: Kas yra SEO >>

Ieškomas SEO praktikantas