Norite pagerinti savo elektroninės parduotuvės matomumą „Google“ paieškos rezultatuose? Siekiate iš „Google“ organikos pritraukti daugiau susijusio srauto? Jums reikalinga SEO paslauga – turinio plėtra. Turinį galima plėsti esamuose svetainės puslapiuose arba naujuose, kurį kelią rinktis ir kaip tinkamai įgyvendinti e. komercijos projekto turinio plėtrą Jums patars SEO specialistai. Pasirinkimas rašyti naujus tekstus, plėsti senus ar rinktis abu plėtros variantus priklauso nuo turimų resursų, keliamų tikslų ir konkurentų pasirengimo.

Kokia turinio plėtros nauda?

Svetainė tampa matoma didesniu kiekiu raktažodžių, pagerėja esami „Google“ reitingai, paauga svetainės lankomumas. Tačiau norint 100% efektyviai išnaudoti investiciją į turinio plėtrą ir sulaukti ryškaus teigiamo pokyčio visais išvardytais aspektais, būtina naująjį turinį optimizuoti ir išoriškai.

________________________________________________________

Domina profesionalių SEO paslaugų pasiūlymas? Optimizavimo kainos? Market Rats - SEO agentūra Vilniuje burianti savo srities profesionalus. Susisiekite su mumis! Įvertinsime jūsų projektą, pasirūpinsime augimo strategijos sukūrimu ir įgyvendinimu!

Gaukite pasiūlymą

Susisieki telefonu +370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą. Neteisingas Captcha