SEO tai vidinės ir išorinės optimizacijos procesas (t. y. strategijų, technikų ir taktikų visuma, tikslų nusistatymas, veiksmų eigos planas bei išteklių sutelkimas, orientuotas į tikslų pasiekimą), kurio metu užsiimant aukštas SERP pozicijas siekiama padidinti unikalaus, tarptautinio, didelės apimties projekto (el. parduotuvės ar svetainės) konvertuotis linkusių lankytojų skaičių.

Norint tarptautinėje rinkoje tapti matomu paieškos rezultatuose / užsiimti rinkos dalį / dominuoti – reikia kur kas daugiau žinių, laiko, resursų ir pastangų nei Lietuvoje. Aišku yra viena, kad pasiekus lūžio tašką investicija atsiperka su kaupu. Tam reikia kantrybės, paprastai (jei SEO specialisto darbų nestabdo klientas, programuotojais ar rašytojai) teigiami pokyčiai pradeda matytis po 4-6 mėnesių, tačiau lūžio taško gali tekti palaukti ir metus ar pusantrų. Tiesa, šį laiko tarpą galima sutrumpinti tiesiog darbų pradžioje investuojant daugiau, kad greičiau būtų atlikti esminiai SEO darbai ir, kad greičiau būtų surinktas autoritetas bei atsverta konkurentų išorinė optimizacija.

Tarptautiniams, unikaliems, didelės projektams rekomenduojame pilną SEO paslaugų paketą nuo rinkos tyrimo paieškos sistemoje, vidinio ir išorinio SEO bei auditų iki SEO detalių išpildymo, plėtros pasiūlymų, pagalbinių svetainių kūrimo ir pan. Išsamiai apie optimizacijos etapus ir SEO naudą skaitykite pagrindiniame paslaugos puslapyje: SEO paslaugos.

Turite kitų projektų? Užsukite į: 

SEO paslaugos svetainėms;

SEO paslaugos e. komercijos projektams.

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite telefonu +370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausos formą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą arba susisiekite el. paštu info@marketrats.lt Neteisingas Captcha

* Privaloma užpildyti