Pasitaiko, kad taupūs, žingeidūs ir darbštūs (dažniausiai pradedantys) verslininkai nusprendžia patys „darytis SEO“ savo nedidelėms interneto svetainėms. Taip, internete apstu informacijos apie interneto svetainių optimizaciją ir tikrai įmanoma elementarius SEO veiksmus atlikti savarankiškai. Kyla klausimas tik ar to pakaks, kad pritrauktumėte į svetainę pakankamą lankytojų srautą, kuris būtų linkęs konvertuotis?

Jei Jūsų tikslas yra tiesiog bent kažkiek pasigerinti savo situaciją „Google“ paieškos rezultatuose, pakaks pasinaudoti SEO gidu žaliems. Tačiau, jei siekiate uždirbti iš interneto ir tapti matomi pirmame SERP'e, o konkuruojate su SEO specialistais – Jums taip pat prireiks SEO specialisto.
Šiuolaikinis SEO – tai kur kas daugiau nei raktažodžiai ir atgalinės nuorodos. Nedidelės apimties, paslaugas / prekes siūlančioms ar tiesiog informacinėms, svetainėms reikia SEO specialisto įžvalgų, kurios padėtų turimais resursais pasiekti geriausią įmanomą rezultatą. Nesudėtingose, nišinėse rinkose kartais pakanka vienkartinių SEO specialisto on-site ir off-site SEO paslaugų. Sąžiningas SEO specialistas, matydamas, kad turite ribotą biudžetą ir einamuoju laikotarpiu Jūsų rinkoje galima turėti neblogus rezultatus atlikus tik vienkartinius SEO darbus, – patars įsigyti šią paslaugą net nemėgindamas Jūsų įtikinti, kad reikalingas nuolatinis SEO palaikymas. „Market Rats“ SEO specialistai siekia:

  • kad klientai su mumis uždirbtų daugiau nei be mūsų;
  • kad samdomas SEO specialistas / įmonė klientui kainuotų mažiau ir duotų kiek įmanoma daugiau realios naudos nei pardavimų vadybininkas įmonės viduje;
  • kad investicija į SEO atsipirktų.

________________________________________________________

Domina profesionalių SEO paslaugų pasiūlymas? Optimizavimo kainos? Market Rats - SEO agentūra Vilniuje burianti savo srities profesionalus. Susisiekite su mumis! Įvertinsime jūsų projektą, pasirūpinsime augimo strategijos sukūrimu ir įgyvendinimu!

Gaukite pasiūlymą

Susisieki telefonu +370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą. Neteisingas Captcha