Naujiems / atnaujintiems projektams reikalingos standartinės visiems pažįstamos SEO paslaugos, tokios kaip: išorinė optimizacija, vidinė optimizacija, auditas, struktūros planavimas ir t. t.
Esminis ir labai svarbus skirtumas, kad naujiems / atnaujintiems, o tiksliau ATNAUJINAMIEMS projektams yra reikalinga SEO specialisto priežiūra tam, kad:

  • nebūtų prarastas turimas svetainės autoritetas (nuorodos iš išorės);
  • nebūtų prarastos turimos pozicijos „Google“ ir kitų paieškos sistemų rezultatuose;
  • nebūtų prarastas turimas lankytojų srautas (organinis – iš paieškos sistemų, referral – iš kitų svetainių, social – iš socialinių tinklų);
  • na ir galiausiai, kad nesumažėtų svetainės / el. parduotuvės generuojamos pajamos.

Kad nenutiktų visi aukščiau išvardyti baisūs košmarai parengiame 301 nukreipimų planą, išsaugome senas nuorodas, kurios turėjo: nuorodų iš išorės, lankomumą, pozicijas. 
SEO specialisto priežiūrą atnaujinant svetainę galima užsisakyti kaip atskirą paslaugą (jei neketinate uždirbti iš interneto daugiau ir optimizuoti svetainės iš esmės).

Taip pat, kaip atskirą paslaugą galite užsisakyti ir vienkartinius SEO darbus: auditą, išorinį SEO, vidinį SEO, konkurentų išorinės optimizacijos strategijos atsvėrimą ir kt. Atlikus šiuos darbus svetainė taptų matoma didesniu kiekiu raktažodžių, pakiltų esamos pozicijos, kažkiek paaugtų lankomumas. Tačiau teikdami vienkartines optimizacijos paslaugas neplanuojame, neprognozuojame pasiekti jokių konkrečių tikslų.

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite telefonu+370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą. Neteisingas Captcha