Tarptautinio projekto svetainės struktūros paruošimas priklauso nuo svetainės tipo: ar tai informacinio tipo svetainė, ar el. komercijos projektas.

 • Informacinių svetainių struktūros paruošimas yra ganėtinai nesudėtingas, kadangi paprastai yra naudojamas nedidelis kiekis skirtingų sisteminių (atsikartojančios struktūros) puslapių ir jų tarpusavio sąryšiai – nesudėtingi.
 • Elektroninės parduotuvės struktūros paruošimas yra ganėtinai sudėtingas, kadangi paprastai naudojamas didesnis kiekis skirtingų sisteminių (atsikartojančios struktūros) puslapių ir jų tarpusavio sąryšiai – sudėtingi. SEO specialistui reikalinga informacija apie atskirų sisteminių puslapių pelningumą (potencialų pelningumą) ir apie naujos informacijos įkėlimo, senosios pašalinimo procedūras.

Mes galvojame, kad išdirbtos svetainių struktūros ir struktūriniai puslapiai yra vienas didžiausių mūsų konkurencinių pranašumų.

Kuo didesnės apimties jūsų svetainė ir kuo didesnė konkurencija – tuo tinkamai išplanuota ir atlikta svetainės struktūra turi didesnę investicijų grąžą. Nedidelės apimties svetainėms struktūros planuoti nerekomenduojame, nes, dažniausiai, atsižvelgiant į kaštus, yra optimalu rankiniu būdu sutvarkyti darbinius puslapius ir jų trūkumus.

Į pilną informacinės struktūros paruošimą įeina:

 • Klasikinis raktinių žodžių tyrimas ir potencialių raktinių žodžių imčių projektavimas
  (atsižvelgiant kokia kalba bus rengiamas projektas). Galime atlikti bet kurios šalies kalbos raktinių žodžių tyrimą, na galbūt išskyrus hieroglifų ;(.
 • Svetainės auditas (jei struktūra ruošiama naujai svetainei – auditas daromas po paleidimo).
 • Darbinių puslapių (puslapių į kuriuos siekiama nutupdyti lankytoją pagal pasirinktą raktinį žodį) numatytiems raktiniams žodžiams nustatymas ir suprojektavimas.
 • Sisteminių (atsikartojančios struktūros) puslapių nustatymas ir projektavimas.
 • Nutūpusio lankytojo patirties projektavimas (bazinis lygmuo).
 • Turinio paskirstymo projektavimas.
 • Jei įmanoma, arba pagal poreikį – turinio kūrimo proceso susisteminimas.
 • Indeksuotų puslapių patikra po projekto paleidimo.

Pilno svetainės struktūros paruošimo iš SEO pusės kaina skaičiuojama individualiai. Kaina priklauso nuo sistemos tipo (ar tai informacinio tipo, ar el. komercijos, – kitaip tariant kokio dydžio sistema bus planuojama).

________________________________________________________

Domina profesionalių SEO paslaugų pasiūlymas? Optimizavimo kainosMarket Rats - SEO agentūra Vilniuje burianti savo srities profesionalus. Susisiekite su mumis! Įvertinsime jūsų projektą, pasirūpinsime augimo strategijos sukūrimu ir įgyvendinimu!

Gaukite pasiūlymą

Susisieki telefonu +370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą arba susisiekite el. paštu info@marketrats.lt Neteisingas Captcha

* Privaloma užpildyti