Norintiems gauti profesionalią ir pilną pajamų kanalų analizę bei projektavimą rekomenduojame kreiptis į konversijos specialistus. Market Rats atliekama pajamų analizė labiau remiasi organinės paieškos lankytojų analize ir nutūpiančio lankytojo kelio svetainėje projektavimu atsižvelgiant į nutūpimo puslapį ir informacija apie lankytoją (realiu arba potencialiu nutūpimo raktažodžiu).
Papildomi kanalai – tiesioginis nutūpimas, CPC (apmokomų lankytojų pritraukimas), įvaizdinės reklamos atvesti lankytojai, elektroninio pašto marketingo atvesti lankytojai yra nenagrinėjami arba nagrinėjami santykyje su nutūpimo puslapio paruošimu (tiriamas santykis tarp organinio lankytojo elgesio bei kitais kanalais atvestų lankytojų elgesio).
Ši paslauga atskirai neparduoda, o teikiama kartu su kompleksinėmis paslaugomis. Jos rezultatas – didėjanti elektroninių parduotuvių, elektroninės komercijos projektų organinio srauto konversija.

________________________________________________________

Domina profesionalių SEO paslaugų pasiūlymas? Optimizavimo kainos? Market Rats - SEO agentūra Vilniuje burianti savo srities profesionalus. Susisiekite su mumis! Įvertinsime jūsų projektą, pasirūpinsime augimo strategijos sukūrimu ir įgyvendinimu!

Gaukite pasiūlymą

Susisieki telefonu +370 646 30700, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą arba susisiekite el. paštu info@marketrats.lt Neteisingas Captcha

* Privaloma užpildyti