Market Rats sukako šešeri!

Kaip jums pirmadienis? Kai kuriems iš mūsų dar ir vakar buvo sunku iki galo atsigauti po penktadienio. Mat žiauriai linksmai šventėme Market Rats šeštąjį gimtadienį. Jeigu tingite skaityti iki galo, išduosiu, kad buvo staigmenų:

  • naujo biuro krikštynos (jūsų reakcija turbūt "kąąą??”)
  • intymūs utsi utsi tararam rateliai (Lina demaskavo “nekaltuosius” lietuvių šokių žaidimėlius)
  • vienam vakarui namo sugrįžusios žiurkės (dvi damos ir du berneliai, savo apsireiškimu mums priminę, kokia mes plati ir draugiška šeimyna).

Nuo pat ryto biure virė linksma nuotaika. Vycka jau kas antram sakiny vokaliai svajojo apie pirmąjį stiklą viskio, kuris palies jo gomurį vakare; prie jo svajų vieną akimirką buvo prisijungęs ir Andrius, bet žiurkių tėvas įtemptai lakstė su naujo žiurkiuko atrankos reikalais (čia bus proga kitai įspūdingai naujienai, kai ateis laikas, pasidalinsime) todėl ilgai nemokęs mūsų apie geriausius viskio brand’us, išrūko savais reikalais.

Panos (Lina, Lauryna, Rūta) su Augustinu ir Vycka užsimanė šventinę dieną atlikti didį darbą ir nukrapšyti nuo biuro sienų gražiuosius plakatus su kolektyvo nuotraukomis. Kurie buvo pas mus svečiuose, tikrai pamena gražiuosius žiurkių snukučius ant sienų. Klausiate, kam juos lupti?
Čia prieiname pirmąją naujieną ….. Market Rats kraustosi į centrą! Būsimame biure Pamėnkalnio gatvėje nusprendėme tuo pat metu atšvęsti gimtadienį ir pakrikštyti būsimus Rats‘ų namus.


Po darbo išskuodę namo puoštis, kvepintis, pudruotis pamažu nedrąsiai susirinkome į dar nematytas neregėtas patalpas. Rats‘ų princesės atvyko vėliausiai, kaip ir pridera, užtai ir buvo gražiausios visam baliuj. Ne veltui vėliau atėjęs Jonas nesuprato, gal čia netyčia pataikė į modelių agentūrą, o ne Market Rats.

Tad ir prasidėjo mūsų šventė. Tokia proga, kad galėjom sau leisti išduoti sūrio dietą:

Tada šokom nedorėlės Linos pamokytą ratelį („utsi utsi“ dar ir kitą dieną galvoj skambėjo) ir tikrinom, kieno šlaunys geriau išmankštintos. Čia daugiau vaizdų buvo Rats'ų vyrukams, o mergaitės varžėsi.

Nors Andriui su Vycka irgi teko įtemptai kojas suremti.Kaip ir minėjau pradžioje – gimtadienio proga mūsų taip pat pasveikinti  atvyko ir Market Rats veteranai, kurie kadaise išėjo į pasaulį laimės ieškoti: Mingailė, Viktorija, Jonas, Kastytis. Jie pasidalijo savais vargais ir džiaugsmais ir pasigėrėjo diena iš dienos vis labiau klestinčiu žiurkių klanu. 

Apie dovanas: kaip naujas žiurkių lizdas be skiriamojo ženklo? Į vakaro pabaigą viena po kitos žiurkytės išsilakstė, bet likusieji dar turėjo ūpo pasifotkint:


O kas išliko stipriausi ir galutinai užbaigė vakarėlį, turbūt jau niekas nė neprisimins.

Nekantriai pradedam septintuosius metus. Jiems jau turime daug ambicijų, naujų planų bei priešais atsiveriančių nepramintų takų. Viskas įmanoma tik kartu, todėl džiaugiamės vieni kitais, savo ištikimais klientais ir nenustygdami vietoje laukiame naujų iššūkių.