Elita

Elita – Market Rats mamukas. Kepa ir tempia mums pyragus, sausainius ir kitus skanėstus tokiu dažnumu, kad Vycka, darbo dieną pradeda klausimu „nu, ką šiandien turim“...

Gal tas vaišingumas slepia kitus kėslus? Arba Elita yra ragana ir bando mus nupenėti, arba ji stengiasi pripenėti kitus, kad ir toliau atrodytų labai liekna. Nes šiaip, Elita taip mėgsta cukrų, jog galėtų dirbti cukraus sekliu, jei tik jis būtų nelegalus. O cukrų ji uodžia ne bet kuo, o liežuviu. Matyt būtent todėl ir laiko jį pastoviai iškišusi.

Taigi, reziume – pratinkimės prie medaus, nes vieną dieną Elita, spragtelėjusi pirštais, pribaigs visas Žemėje esančias cukraus atsargas.

Pozicija: SEO grupės vadovė.

Papildoma specializacija: pardavimai, SEO analitika, bendravimas su klientais.

Pomėgiai: riedučiai, šokiai, maisto gamyba, puzzle, ekstremalios pramogos, laisvalaikis gamtoje.

Gabumai, pasiekimai: Rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistras

Kamilė

Nors už Kamuoliuką mokėjom trisdešimt litų, jo vertė įmonei matuojama Eurais. Kamilės gyslomis teka lietuvių, vokiečių, lenkų, ukrainiečių, austrų, baltarusių, Rovan'o Atkinson'o bei Road Runner kraujas, o galvoje dūzgia žydų verslininko motoriukas.
Kamilei Rats'uose priklauso:

  • „Linkų“ registracijų skaičiaus į laiko tarpą rekordas;
  • Reikalų tvarkymas RU, PL, LT, EN kalbomis;
  • Visi pasaulio nuolaidų kuponai;
  • Du kompai, nes vienas jos greičių „nepaveža“;
  • Greičiausiai ištariamas „Labas“;

Pozicija: SEO grupės vadovė.

Papildoma specializacija: Yandex SEO, SEO analitika.

Pomėgiai: Logaritmai, kampai, laipsniai, ekonominiai modeliai, maisto ruošimas, knygų skaitymas, pasivaikščiojimai, kelionės, buvimas gamtoje.

Gabumai, pasiekimai: Ekonomikos bakalauras, verslo ekonomikos magistras, matematikos olimpiados „Kengūra“ 2 vieta Lietuvoje, dailiojo čiuožimo bakalauras. 

Asta

Pozicija: pardavimų vadovė.

Lina

Pirmasis LauriLinos darinys - Lina. Kai Dievas dalino kantrybę, ji valgė avokadinius sumuštinius su lašiša ir ramiausiai laukė, kada pasibaigs eilė, bei skaitinėjo www.vlkk.lt. Eilei pasibaigus, Dievas pastebėjo, jog dalinamos kantrybės taurės baigėsi, tai davė kantrybės bačką. Nuo tada, jei tik reikės, Lina gali išsėdėti ilgiau už rūpintojėlį (tik ranką karts nuo karto nuo skruosto nuleisdama – vlkk.lt puslapiui perjungti)...
Jei kiti žmonės rašo, nes negali nerašyti, Lina rašo, nes GALI. O jei ko negali, tai priverčia galėti.

Trys pagrindinės Linos tiesos:
Nėra to blogo, yra tinklaraštis.
Žodis ne žvirblis, žodis - mažiausias kalbos vienetas, turintis prasmę bei reikšmę. Tai gramatinis vienetas.
Visi Ratstagraminamės!

Pozicija: SEO specialistė.

Papildoma specializacija: straipsnių rašymas.

Pomėgiai: sportas, kelionės, meninė ir portretinė fotografija, muzika, teatras, kinas bei tvarkymasis namuose.

Gabumai, pasiekimai: pateko į Rats'ų šeimą Miguel Trevino Morales metodu (į gaują buvo priimta po keleivinio autobuso išžudymo), sukūrė vaidmenį atmosferiniame "Gyčio Ivanausko teatro" šokio spektaklyje "Halloween fobijos", kuriame šoko tarp žalių, kruvinų žarnų ir širdžių, per gyvenimą maloniai nustebino kelis žmones, bakalauro studijų metu užsidirbo dvi maksimalaus dydžio stipendijas, valstybinį lietuvių kalbos egzaminą išlaikė 91 % ir nors yra šiek tiek snobė lingvistikos klausimais, visgi susilaiko ir nekritikuoja neraštingų, bent kol šie neraganėja, motyvuoja asmeninius veiksmus, išlaiko diskretiškumą, kai kiti pasiduoda emocijoms bei didžiuojasi išlavintu emociniu, vidiniu asmeniškuoju ir tarpasmeniniu intelektu, pridavė pačius ilgiausius gabumus Rats istorijoje.

Lauryna

Pirmasis LauriLinos darinys - Lauryna. Vienintelis žmogus Rats'uose turintis teisę ir žinias kritikuoti Naglį Šuliją. O dar turint omeny, kad be orų sugeba nusakyti ir būsimas SERP pozicijas, tai ir pamokyti. Pati Lauryna, kaip ir orai – permaininga: tai švelni bejėgė būtybė, nuo kurios neįmanoma išsigelbėti, tai valios etalonas, šluojantis kilogramus iš savo kūno, tai geležinveidė dabardirbunetrukdykėlė.
Pikti liežuviai šnypščia, kad ji ypatingai greitai surinkinėja greitąsias klavišų kombinacijas. Bet Lauryna atsako, kad tai ne šnypštimas, o žemo slėgio sukeltas oro virpesių sindromas (kombinacija ctrl+ŽSSOVS).

Trys pagrindinės Laurynos tiesos:
Nėra to blogo, ko neužglaistys gražus sinoptikas.
Žodis ne žvirblis, žvilgsnis ne kumštis.
Gyvenime ne ctrl+A blogai: be kasdienių dienų būna ctrl+B momentų, svarbu nugyventi daug ctrl+C, kad senatvėje galėtum ctrl+V.

Pozicija: SEO specialistė.

Papildoma specializacija: SEO analitikas.

Pomėgiai: muzika (!!!!!!!!!!), kelionės, aerobika, fotografija, tinklinis, pedantizmas, aktyvus laisvalaikis gamtoje, internetas.

Gabumai, pasiekimai: matematikos olimpiadininkė, Kuršėnų meno mokyklos absolventė, Šiaulių rajono lengvosios atletikos rinktinės narė (ieties metimas), meteorologijos ir hidrologijos bakalaurė, groja akordeonu, pianinu/fortepijonu ir gitara, VU mišraus akademinio choro "Gaudeamus" narė. 

Augustinas

Augustinas yra žodžio žmogus. Ir optimistas. Šių dviejų savybių kombinacijos rezultate – darboholikas. O ką daryt, kai prisižadi optimistiškai, o žodžio laikaisi realiai?
Dar Augustinas mėgsta bulves, bet labiau nei mes. Tą patį galima pasakyti apie burokėlius, rugius ir visas kitas žemės gėrybes. Mes juos norim valgyt, o Augustinas auginti. Galbūt todėl ir į SEO sritį pasuko: SERP (paieškos sistemų rezultatų puslapis) juk taip panašus į tvarkingai suartą lauką.
Iš pradžių, kai kurie Rats'ai įtarė Augustiną turint slaptą šnipo tapatybę, bet vėliau abejonės buvo išsklaidytos. Nes neįmanoma įtarti to, kuris visiems taip nuoširdžiai prisistato:
Tinas. Augustinas...

Trys pagrindinės Augustino tiesos:
Nėra to blogo, kame ko nors neįmanoma užaugint.
Žodis ne žvirblis, žvirblį davęs jo nesilaikau.
Bus padaryta.

Pozicija: SEO specialistas.

Papildoma specializacija: WordPress, AdWords.

Pomėgiai: pyragai ir jų valgymas, XX a. 9-10 dešimtmečio filmai, antro pasaulinio karo ir mafijos dokumentika, opera ir orkestrinė muzika.

Gabumai, pasiekimai: moka iškepti du tortus, vairuot kombainą ir reklamos vadybos bakalauro studijos.

Vytautas

Vytautas žiurkių liaudyje kartais būna pavadinamas Vycka Bravo. Kartais tarp tų dviejų žodžių dedame kablelį, o po jų šauktuką. Nes Vytautas SEO supranta. Tokia natūra. Matyt, jau vaikystėje iš lego kaladėlių dėliojo meta title'us ir prašydavo mamos ne apelsinų, o link juice'u...
Dabar Vycka užaugo ir jau nebe prašo, o užsisakinėja link beer'o. Vyriškai, kaip ir visa kita ką daro: pasidalina su kolegomis netolimos ateities planais, suranda, kas pošlo yra žodyje lietsargis (ir sinonimuose), ar padeda kolegėms su sunkesniu nešuliu / neveikiančiu printeriu / šiaip sunkumais. Visa tai daroma su kasdiene šypsena veide, kuri yra Vytauto bendraamžė ir turi atskirą gimimo liudijimą, pasą bei vizitkę. Paskaičiavome, kad tikimybė išvysti šypseną be Vytauto - lygi tikimybei išvysti sniego žmogų. Nuotraukas pelningai parduotume...

Trys pagrindinės Vytauto tiesos:
Nėra to blogo, kai yra Bravo.
Žodis ne žvirblis, vienu žvirbliu alaus bare nepaimsi.
Diena be linko, kaip kareivis be šautuvo.

Pozicija: SEO specialistas.

Papildoma specializacija: WordPress, portalai.

Pomėgiai: žvejyba, krepšinis, "Žalgirio" sirgalius, virtuvės asas, programavimo kalbų mokymasis, kompiuteriniai žaidimai.

Gabumai, pasiekimai: verslo ir vadybos bakalauras.

Miglė

Galime derėtis, kad Miglė, skaitydama šį aprašymą juokiasi. Dar galime derėtis, kad ji juokiasi ir skaitydama mėgstamas S. Kingo knygas, ar net laukdama pensijos (nes jos reikia tam, kad galėtų išmokti groti ir gitara). O kai nesijuokia - Miglė tiki viskuo, ką sako kolegos. Todėl ją turėtume laikyti atokiau nuo Vyckos (pvz.: kai šis kalba apie skėčius). Bet nelaikom. Nes gera nuotaika ofise – šventas reikalas.

Trys pagrindinės Miglės tiesos:
Nėra to blogo, ko neaprašė S. Kingas.
Žodis ne žvirblis, nors irgi juokingas. Ypač jei čekas tas - žvirblis.
Kad ir kiek vilką šertum, vis vien Miglės juokas girdis.

Pozicija: turinio kūrėja.

Papildoma specializacija: pirmojo ofiso nuotaikos kontrolė, interneto naršytojas.

Pomėgiai: knygos, kelionės, koncertai, juokingi video, Čekija, grybavimas bei Fredis Merkuris.

Gabumai, pasiekimai: VU lietuvių ir ispanų filologijos studijos, muzikos mokyklos fortepijono specialybė.

Andrius

Andrius – Google sūnus, visuomet sėdi savo tėvo dešinėje. Tačiau sunku būtų pasakyti, kuris iš jų moka daugiau žodžių. Jei Andriui kas lieptų pasakyti viską, ką šiuo metu galvoja – prireiktų tiek laiko, kiek praėjo nuo didžiojo sprogimo. Sklinda gandai, kad būtent jis ir įvykdė savo tėvo Google valią ir sukūrė žiurkių pasaulį, kuriame mes ir gyvename. Jame kiekviena darbo diena turi būti kaip šventė: galvosūkis protui, ambrozija vaizduotei, o svarbiausia – jokios rutinos, pastovus tobulėjimas bei galimybė darbe avėti kroksus.

Svarbu paminėti, kad Andrius yra iš tų verslininkų, kuriems pinigai nėra pats svarbiausias dalykas, jie pas Rats'us laikomi savaimine gerai atlikto darbo pasekme.

Pozicija: direktorius, SEO specialistas.

Papildoma specializacija: dešimtas badas.

Pomėgiai: marketingas, reklama, psichologija, verslas, krepšinis, koviniai menai, kinas, muzika, kompiuteriniai žaidimai, knygos, internetas, filosofija, alus.

Gabumai, pasiekimai: dainų tekstų rašymas, rašymas proza, piešimas, dainavimas, matematikos olimpiadininkas, inžinerijos bei vadybos aukštasis išsilavinimas ir t.t.

Rūta

 

Pozicija: interneto naršytoja — turinio kūrėja.

Aistė

 

Pozicija: jaunesnioji SEO specialistė - turinio kūrėja.

Gabrielė

 

Pozicija: Market Rats copywriter.

Austėja

 

Pozicija: interneto naršytoja.