Elita

Elita – Market Rats mamukas. Kepa ir tempia mums pyragus, sausainius ir kitus skanėstus tokiu dažnumu, kad Vycka, darbo dieną pradeda klausimu „nu, ką šiandien turim“...

Gal tas vaišingumas slepia kitus kėslus? Arba Elita yra ragana ir bando mus nupenėti, arba ji stengiasi pripenėti kitus, kad ir toliau atrodytų labai liekna. Nes šiaip, Elita taip mėgsta cukrų, jog galėtų dirbti cukraus sekliu, jei tik jis būtų nelegalus. O cukrų ji uodžia ne bet kuo, o liežuviu. Matyt būtent todėl ir laiko jį pastoviai iškišusi.

Taigi, reziume – pratinkimės prie medaus, nes vieną dieną Elita, spragtelėjusi pirštais, pribaigs visas Žemėje esančias cukraus atsargas.

Pozicija: SEO grupės vadovė.

Papildoma specializacija: pardavimai, SEO analitika, bendravimas su klientais.

Pomėgiai: riedučiai, šokiai, maisto gamyba, puzzle, ekstremalios pramogos, laisvalaikis gamtoje.

Gabumai, pasiekimai: Rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistras

Lina

Pirmasis LauriLinos darinys - Lina. Kai Dievas dalino kantrybę, ji valgė avokadinius sumuštinius su lašiša ir ramiausiai laukė, kada pasibaigs eilė, bei skaitinėjo www.vlkk.lt. Eilei pasibaigus, Dievas pastebėjo, jog dalinamos kantrybės taurės baigėsi, tai davė kantrybės bačką. Nuo tada, jei tik reikės, Lina gali išsėdėti ilgiau už rūpintojėlį (tik ranką karts nuo karto nuo skruosto nuleisdama – vlkk.lt puslapiui perjungti)...
Jei kiti žmonės rašo, nes negali nerašyti, Lina rašo, nes GALI. O jei ko negali, tai priverčia galėti.

Trys pagrindinės Linos tiesos:
Nėra to blogo, yra tinklaraštis.
Žodis ne žvirblis, žodis - mažiausias kalbos vienetas, turintis prasmę bei reikšmę. Tai gramatinis vienetas.
Visi Ratstagraminamės!

Pozicija: SEO specialistė.

Papildoma specializacija: straipsnių rašymas.

Pomėgiai: sportas, kelionės, meninė ir portretinė fotografija, muzika, teatras, kinas bei tvarkymasis namuose.

Gabumai, pasiekimai: pateko į Rats'ų šeimą Miguel Trevino Morales metodu (į gaują buvo priimta po keleivinio autobuso išžudymo), sukūrė vaidmenį atmosferiniame "Gyčio Ivanausko teatro" šokio spektaklyje "Halloween fobijos", kuriame šoko tarp žalių, kruvinų žarnų ir širdžių, per gyvenimą maloniai nustebino kelis žmones, bakalauro studijų metu užsidirbo dvi maksimalaus dydžio stipendijas, valstybinį lietuvių kalbos egzaminą išlaikė 91 % ir nors yra šiek tiek snobė lingvistikos klausimais, visgi susilaiko ir nekritikuoja neraštingų, bent kol šie neraganėja, motyvuoja asmeninius veiksmus, išlaiko diskretiškumą, kai kiti pasiduoda emocijoms bei didžiuojasi išlavintu emociniu, vidiniu asmeniškuoju ir tarpasmeniniu intelektu, pridavė pačius ilgiausius gabumus Rats istorijoje.

Vytautas

Vytautas žiurkių liaudyje kartais būna pavadinamas Vycka Bravo. Kartais tarp tų dviejų žodžių dedame kablelį, o po jų šauktuką. Nes Vytautas SEO supranta. Tokia natūra. Matyt, jau vaikystėje iš lego kaladėlių dėliojo meta title'us ir prašydavo mamos ne apelsinų, o link juice'u...
Dabar Vycka užaugo ir jau nebe prašo, o užsisakinėja link beer'o. Vyriškai, kaip ir visa kita ką daro: pasidalina su kolegomis netolimos ateities planais, suranda, kas pošlo yra žodyje lietsargis (ir sinonimuose), ar padeda kolegėms su sunkesniu nešuliu / neveikiančiu printeriu / šiaip sunkumais. Visa tai daroma su kasdiene šypsena veide, kuri yra Vytauto bendraamžė ir turi atskirą gimimo liudijimą, pasą bei vizitkę. Paskaičiavome, kad tikimybė išvysti šypseną be Vytauto - lygi tikimybei išvysti sniego žmogų. Nuotraukas pelningai parduotume...

Trys pagrindinės Vytauto tiesos:
Nėra to blogo, kai yra Bravo.
Žodis ne žvirblis, vienu žvirbliu alaus bare nepaimsi.
Diena be linko, kaip kareivis be šautuvo.

Pozicija: SEO specialistas.

Papildoma specializacija: WordPress, portalai.

Pomėgiai: žvejyba, krepšinis, "Žalgirio" sirgalius, virtuvės asas, programavimo kalbų mokymasis, kompiuteriniai žaidimai.

Gabumai, pasiekimai: verslo ir vadybos bakalauras.

Miglė

Galime derėtis, kad Miglė, skaitydama šį aprašymą juokiasi. Dar galime derėtis, kad ji juokiasi ir skaitydama mėgstamas S. Kingo knygas, ar net laukdama pensijos (nes jos reikia tam, kad galėtų išmokti groti ir gitara). O kai nesijuokia - Miglė tiki viskuo, ką sako kolegos. Todėl ją turėtume laikyti atokiau nuo Vyckos (pvz.: kai šis kalba apie skėčius). Bet nelaikom. Nes gera nuotaika ofise – šventas reikalas.

Trys pagrindinės Miglės tiesos:
Nėra to blogo, ko neaprašė S. Kingas.
Žodis ne žvirblis, nors irgi juokingas. Ypač jei čekas tas - žvirblis.
Kad ir kiek vilką šertum, vis vien Miglės juokas girdis.

Pozicija: turinio kūrėja.

Papildoma specializacija: pirmojo ofiso nuotaikos kontrolė, interneto naršytojas.

Pomėgiai: knygos, kelionės, koncertai, juokingi video, Čekija, grybavimas bei Fredis Merkuris.

Gabumai, pasiekimai: VU lietuvių ir ispanų filologijos studijos, muzikos mokyklos fortepijono specialybė.

Andrius

Andrius – Google sūnus, visuomet sėdi savo tėvo dešinėje. Tačiau sunku būtų pasakyti, kuris iš jų moka daugiau žodžių. Jei Andriui kas lieptų pasakyti viską, ką šiuo metu galvoja – prireiktų tiek laiko, kiek praėjo nuo didžiojo sprogimo. Sklinda gandai, kad būtent jis ir įvykdė savo tėvo Google valią ir sukūrė žiurkių pasaulį, kuriame mes ir gyvename. Jame kiekviena darbo diena turi būti kaip šventė: galvosūkis protui, ambrozija vaizduotei, o svarbiausia – jokios rutinos, pastovus tobulėjimas bei galimybė darbe avėti kroksus.

Svarbu paminėti, kad Andrius yra iš tų verslininkų, kuriems pinigai nėra pats svarbiausias dalykas, jie pas Rats'us laikomi savaimine gerai atlikto darbo pasekme.

Pozicija: direktorius, SEO specialistas.

Papildoma specializacija: dešimtas badas.

Pomėgiai: marketingas, reklama, psichologija, verslas, krepšinis, koviniai menai, kinas, muzika, kompiuteriniai žaidimai, knygos, internetas, filosofija, alus.

Gabumai, pasiekimai: dainų tekstų rašymas, rašymas proza, piešimas, dainavimas, matematikos olimpiadininkas, inžinerijos bei vadybos aukštasis išsilavinimas ir t.t.

Rūta

Rūta kilusi iš vidurmieščio tarp Panevėžio ir Šiaulių ir turi visas geriausias šiųjų miestų gyventojų savybes: Marijišką Magdalenišką žodžių kirčiavimą, Kim Kardashian bei Beyonce kraujo gyslose, sugebėjimą visiems (ir sakydamas visiem, turiu omeny VISIEMS) suprantamai pasakyti „kąąčiapezi?“(kirtis belekur) bei įgūdį operatyviai sutvarkyti visus reikalus (jeigu reikia pagalbos su SEO projektais ar automobiliais - kreipkitės).

Gausybę reikalų Rūta kūrena saldumynais, ir nors oficialūs Rats analai rodo kartskartinius raštiškus pasižadėjimus nuo šiųjų atsiriboti, mes žinome, kad tokia gEra ir vEikli dŪšia egzistuoja tik nuolatinio saldaus sutepimo dėka.

Pozicija: jaunesnioji SEO specialistė.

Papildoma specializacija: TVS

Pomėgiai: youtube.com, kompiuteriniai žaidimai, sportas, šokiai, videografija, kinas, bendravimas ir mažų šuniukų stalk'inimas („kąąčiapezi?“).

Gabumai, pasiekimai: užbaigtos Kūrybinių industrijų bakalauro studijos. Kuklumas vardinant gabumus bei pasiekimus bei kukli didžiausia junior SEO apyvarta Rats'uose ever.

Aistė

Jei šviesūs Aistės plaukai būtų nors kiek blukesni, ją būtų galima drąsiai vadinti pilkuoju Rats kardinolu. Už ką? - paklausite. - o gi, už tai, kad jos vienu metu niekur nesimato ir visur pilna. Aistė nieko neprisidirba, niekur neišsišoka, tačiau jos nuomonę žino visi. Ir ne tą kur „komesnorimnežinom!” o tą, konkrečiąją, kuri tvarumu drąsiai gali varžytis su Linos kantrybe.

Dar Aistė labai mėgsta gyvūnus. Tik šiuo atveju žodis mėgsta reiškia jųjų (gyvūnų) nevalgymą bei mylėjimą. Būtent todėl džiaugiamės neklydę, kad Ratsrate* ir Aistė soti, ir vienu puikiu Rats'u daugiau!

Taigi, jei kada skambinsi mūsų biuro darbiniu numeriu (kontaktai) ir išgirsi lyrišką mergaitės balselį, švelniai nuspalvintą dzūkų/suvalkiečių/katalonų (taip taip, ji Ispanijoje praleidžia pasiutusiai daug laiko) akcentų mišiniu, žinok - čia Aistė. Žinok dar ir tai, kad tau pasisekė, nes ji ėmė ir praskaidrino tavo Lithurainišką dieną.

Gal dar pats to nežinai, bet praskaidrino.

*Ratsratas - nesibodinčių viens kitą vadinti žiurkėmis nuorodų rinkėjų draugija.

Pozicija: jaunesnioji SEO specialistė - turinio kūrėja.

Papildoma specializacija: pardavimai, tekstų rašymas anglų kalba

Pomėgiai: piešimas, pažintinės - poilsinės kelionės, laikas praleidžiamas su gyvūnais, ilgi pasivaikščiojimai gamtoje, rimti (dramos bei psichologiniai) filmai, kava.

Gabumai, pasiekimai: Anglų kalbos naujosiomis medijomis bakalauras, pirmosios vietos nugalėtoja UNESCO organizuojame menų konkurse (Prancūzijoje), gebėjimas ištreniruoti nepaklusniausią šunį bei mokėjimas pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Austėja

Austėja yra mokslininkė-biologė-medikė. Nejuokaujame – ją lydi nuolatinis pasaulio matavimas skaičiais ir įrodymais, kasmetinės (bei kasdieninės) praktikos laboratorijose bei stažuotės Oksforde. Jei kam kyla klausimas, ką ji veikia pas mus, atsakyti į jį paprasta: dirba su ORGANINE paieška.

Austėja naują informaciją įsisavina tokiais greičiais, kad turime įtarimų, jog ji bus pirmasis žmogus planetos istorijoje supratęs, ko nori moterys. Šiam pasiekimui, aišku, nepamaišys ir mylimos prancūzų kalbos kursai bei pomėgis organizuoti keliones.

Pozicija: jaunesnioji SEO specialistė.

Papildoma specializacija: mokymų organizavimas

Pomėgiai. Ilgi savaitgalio rytai, kai gali miegoti kiek nori (nes savaitės dienomis miega tik silpnieji), kai už lango sninga, o namuose kvepia kava. Austėja yra ta išprotėjusi Kalėdų fanatikė, kurios playlist’e nuo rugsėjo skamba “Baby it’s cold outside”, o imbieriniai sausainiai ir kasmetinės kelionės į Kalėdų muges yra laukiamos jau nuo vasaros. Dar Austėja neįsivaizduoja savo gyvenimo be galimybės veikti: organizuoti, nerimauti, nuolat galvoti, kaip kas pavyks; ir geriausio jausmo pasaulyje - gilaus atodūsio bei nesustabdomos šypsenos, kai viskas baigiasi sėkmingai. Ji žavisi ironija ir taikliu sarkazmu, aštriu protu ir džiazu, o Paryžiuje jaučiasi kaip namuose. Iš esmės didžiausias Austėjos pomėgis - nuolatos save išbandyti ir turėti daugiau planų, nei dienoje yra valandų. Nes juk smagu žinoti, jog nei valanda nepraėjo veltui (ar poilsiui)!