Ko pasaulis dažniausiai 2016 metais ieškojo internete?

Praėjo dar vieni, daug išbandymų atnešę metai. Tikriausiai, ne vien mums jie praėjo kosminiu greičiu (žodis „greitai“ čia jau būtų laikomas vėžlio žingsniu, todėl jo ir nenaudojame). Per šiuos 2016 metus išties nutiko nemažai įvykių, ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Todėl nenuostabu, kad žmonės apie juos sužinojo naršydami internete. Tad paieškos sistemų tėvas GOOGLE mums iš anksto dar nepasibaigus metams leido sužinoti, kas gi 2016 metais tapo paieškos karaliais. Labai gaila, kad oficialių mūsų šalies duomenų dar nėra, tačiau prižadame, jog kai tik jie atsiras, būtinai pasidalinsime. Žemiau pateikti rezultatai daugelio gal ir nenustebins, bet nekantraujame parodyti ko labiausiai ieškojo viso pasaulio žmonės šiais beždžionės metais.

Pirma, aptarkime technologijų sritį:

  1. Pirmoje vietoje atsirado iObuolys 7 ir tai tikriausiai nieko nenustebino, kadangi šis įrenginys yra laukiamiausias kiekvienais metais;
  2. Antras paieškoje atsirado Freedom 251 (teko patiems pasigooglinti). Tai mobilusis įrenginys, kuris išties yra panašus į iPhone 4, tačiau skirtas Indijos rinkai. Tačiau per trumpą savo gyvavimo laiką (10 mėnesių) šis išmanusis tapo skandalingas, kadangi ne tik išore, bet ir vidumi primena iObuolį. Bet pykti negalima, kadangi jo kaina yra tiesiog juokinga, vos 7 doleriai!!! (bėgam pirkt)
  3. iPhone SE — iPhone 5 paturbintas klonas;
  4. iPhone 6S;
  5. Penktas liko Google Pixel išmanusis telefonas, kuris dar tik parodys savo tikrą veidelį ir gal taps konkurentu Apple (bent taip numato aiškiaregiai).

Kokia globali naujiena šiais metais buvo ieškomiausia?

  1. JAV prezidento rinkimai — to ir buvo galima tikėtis, kadangi ne tik JAV, bet ir visam likusiam pasauliui buvo įdomu sužinoti, kas gi bus išrinktas kitas Amerikos prezidentas;
  2. Olimpinės žaidynes (kaip ir kas keturis metus);
  3. Brexit — naujiena, kuri Europai, o ypač emigrantams nelabai patiko. (Taip pat ir tiems, kurie paslapčia turėjo į kojinę pasidėję artimųjų atsiųstus svarus);
  4. Susišaudymas Orlande. Skaudžiausias metų įvykis visai LGBT bendruomenei;
  5. Zika virusas. Visą pasaulį išgąsdinusi liga, kuris įrodė, kad pataupius purškalui nuo uodų, galima vėliau mokėti trigubai (gal keturgubai).

Pasaulį sudominę filmai:

  1. Deadpool — kažkas panašaus į Spider-Man, bet ne tas pats;
  2. Savižudžių būrys, tai filmas dėl kurio 2016 metų Helovyną buvo itin neįdomus, nes 89 proc. persirengusių porų buvo Jokeriai ir Harlės;
  3. Hju Glaso legenda, kuri atnešė legendą Leonardo di Caprio. (p.s. Filmas skirtas ne vegetarams);
  4. Kapitonas Amerika;
  5. Betmenas prieš Supermeną arba kodėl nesukūrus filmo, kur vis tiek laimės Supermenas?

2016 metais ieškomiausias TV serialas (aktualu NETFLIX turėtojams ir studentams):

  1. Stranger things (nematėm, bet girdėjom, jog įtraukiantis);
  2. Westworld (čia kam patinka fantastika);
  3. Luke Cage;
  4. Game of Thrones (mes be žodžių);
  5. Black Mirror (kai norėsit įtraukiančio serialo, tai pasižiūrėkit).

TOP 5 ieškomiausi žmonės šiais metais buvo:

  1. Pirmoje vietoje dabartinis JAV prezidentas ir meksikiečių siaubas Donaldas Trumpas;
  2. Antra šiais metais ir rinkimuose, ir paieškoje liko Hillary Clinton;
  3. Michael Phelps — tikriausiai žmonėms buvo įdomu sužinoti ne tik jo rekordus, bet ir „Michael Phelps girlfriend“;
  4. Melania Trump — pirmoji JAV šalies dama, kuri nemažiau įdomi nei jos vyras;
  5. Simone Biles (jaunoji Amerikos gimnastė, laimėjusi 4 aukso medalius šių metų olimpiadoje).

Galiausiai, norime pareikšti, jog didžiausia, populiariausia ir visokiausia 2016 metais tendencija tapo ne kas kita, kaip Pokemon GO. Šis mobilus žaidimas tiesiog pakerėjo pasaulį dėl savo interaktyvumo. O Norvegijoje šis žaidimas pagal GOOGLE duomenis pasiteisino 100 procentu ir tapo vienareikšmiškai geidžiamiausiu metų žaidimu šalyje.

Metų pabaigai...

O pabaigai, norime palinkėti, jog 2017 raudono gaidžio metais Google paieškoje lengviau rastumėte tai ko ieškote, o paieškos rezultatuose visuomet būtų atrasti tie, kurie nuoširdžiai dirba tikslo link.

 

Kitais metais pažadame — make SEO great again.