Atsiliepimai

Jurgita Pintukaitė-Rakštienė, UAB „Saugas“ direktorė

"Dirbame tiek su įmonės marketingo, tiek su interneto svetainės klausimais nuo pat verslo pradžios. Internetas tapo viena svarbiausiu įmonės augimo dalių. O rezultatai google labai geri ir stabilūs"

 

UAB Saugas - profesionalūs darbuotojų saugos ir sveikatos specialistai - praktikai. Nuo konsultacijų iki pilnos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos priežiūros.

Mantas Sakalauskas, UAB Moris Technology vadovas

"UAB Market Rats atlikti darbai pilnai pateisino mūsų lūkesčius. Kompanijos specialistai turi puikų pojūtį internetinio marketingo srityje. Tapome matomi ir žinomi klientams bei konkurentams. Dirbame ir toliau dirbsime su šia kompanija, nes jie išmano tai, ką daro."

UAB Moris Technology - laboratorinės įrangos, matavimo prietaisų, laboratorinių baldų ir technologinės įrangos pardavimas, priežiūra, konsultavimas ir nuoma.

 

Viktoras Bobinas, UAB „Floristas“ vadovas

"Su Andriumi pradėjau bendradarbiauti neseniai, dar nėra ir pusės metų, bet jo darbo rezultatus pajaučiau pakankamai greitai. Svetainė Google organinėje paieškoje pakilo ženkliai. Patinka Rats darbo principas - maksimalaus rezultato siekiama tik sąžiningais būdais.

UAB Floristas - gėlių prekybos tinklą "Florisima" valdanti įmonė, teikianti gėlių komponavimo, floristinio renginių apipavidalinimo paslaugas.